خرید آنلاین آثار بهرام مشیری

در این دو فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید محصولاتی از جمله آثار مکتوب و نوشتاری، آثار شنیداری و آثار ویدیویی بهرام مشیری را راحت، امن و مطمئن به صورت آنلاین خریداری نمایید.

فروشگاه اینترنتی آثار بهرام مشیری
فروشگاه اینترنتی آثار بهرام مشیری

در فروشگاه اینترنتی آثار بهرام مشیری (www.bahrammoshiri.com/shop) پس از ثبت خرید و پرداخت الکترونیکی، محصولات انتخابی به آدرس پستی شما ارسال خواهد شد.

آثار صوتی بهرام مشیری در وب‌سایت پادبین
آثار صوتی بهرام مشیری در وب‌سایت پادبین

شما همچنین می‌توانید در وب‌سایت پادبین آثار صوتی بهرام مشیری را به راحتی، امن و مطمئن به صورت آنلاین خریداری و دانلودنمایید.

شما همچنین می‌توانید برای اطلاع از تازه‌ترین برنامه‌های بهرام مشیری به وب‌سایت رسمی بهرام مشیری، تلویزیون فرهنگی و اجتماعی سرزمین جاوید در لینک زیر مراجعه نمایید.
www.bahrammoshiri.com

3 دیدگاه‌ها

 1. سلام
  با درود بر استاد مشیری
  ما در ایران مشکل خرید داریم هم از لحاظ مالی و هم نحوه خرید
  آثار رو از سال ۲۰۰۰ رو در اختیار ایرانیان قرار بدید
  اگه مشکل فرهنگی مردم حل بشه سود بیشتری برای همه داره
  مشکل این کشور عدم آگاهی و مذهبی بودن مردم هست اگه این مشکل حل بشه حتی یک ساعت هم نمی توانند بر این مردم حکومت کنن
  جناب مشیری باید وزیر فرهنگ کشور بشوند تا مردم رو از خرافات برهانند

 2. درود بر بزرگ مرد ایران بهرام مشیری اندک نگرانی به دلتان راه ندهید که گرچه اکنون از رسیدن صدای تفکر شما به ملت ترسانند لکن هر آنچه بشود… وبازهم هر آنچه بشود آیندگان از شما به نیکی یاد خواهند کرد گرچه کسانی که به سخنان شما دسترسی دارند هم اکنون نیز شمارا تحسین میکنند.در خانواده ای متولد شدم ک دو عموی شهید و پدری رزمنده دارم اما به روشنی میبینیم ک چه فریبی خوردیم و چه مهملاتی… هرگز لحظه ای با اینان هم فکر نبودم و همواره در سر اندیشه آزادی‌داشتم لکن از بیان آن خجل بودم که ملامت نشوم تا آنکه با شما آشنا شدم و آنچه در سر داشتم در ابر مردی چون شما دیدم و خوشحالم که حداقل یک ایرانیِ ایرانی شناختم.نه عرب پرست خرافی که جامعه مارا درنوردیده و مابقی چیزی جز وحوش و سنگ دل نمانده.باری وقتی شاهنامه از کتابهای ما حذف و داستان پیامبری! که کرم انداخت(ایوب) یا یونس که نهنگ اورا قِی کرد و به امید خدایی موهوم نشستند!و شمشیر و خون و خون،باید چنین شود که ملت در برابر ستم سکوت کنند و دعا!!! کنند و در جای دیگر خوی وحشی گری خودرا ابراز نمایند.

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

five × five =