تماس با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و درخواست‌های خود را با ما در میان بگذارید. جهت برقراری تماس از راه‌های زیر می‌توانید با ما در ارتباط باشید:

 

Tel: (972) 292-0101
Tel: (818) 345-0607
Email: bahram9992000@yahoo.com

Mailing address
BAHRAM MOSHIRI
P.O. BOX 1087
Little Elm, TX 75068
U.S.A

24 دیدگاه‌ها

 1. استاد معظم،جناب آقای بهرام مشیری
  از زحمات جنابتان در مسیر بیداری و خرافه زدایی خودم و قاطبه ایرانیان ،کمال تشکر را دارم.
  که اگر این پرده های جهل و خرافات به توسط شما پاره نمیشد معلوم نبود که مردم ایران تا به چه وقت در این گرداب جهل دینی و خرافات وابسته به آن دست و پا میزدیم و به این شیاطین و نکبت زاده هایشان میبایست سواری بدهیم.
  جنابعالی استحضار دارید که هموطنان شما که در زندان بزرگی به وسعت این خاک پرگوهر در اسارت این حاکمیت جهل و جنون ، به سر میبرند. ایکاش که گرفتار رزق روزمره نبودیم و میتوانستیم در حد بضاعت ناچیز خودمان کمکی به روشنگری ملت بزرگ ایران بکنیم و از بابت این ضعف خودمان از آن استاد ارجمند شرمساریم و تمنای عفو و بخشش داریم که امیدوارم که مقبول جنابعالی واقع گردد.
  شاد و پیروز و سربلند باشید.

 2. سلام بر شما. سوالی داشتم. در سایت قبلی بهرام مشیری( بهرام مشیری دات کام)، در بخش آرشیو صوتی امکان دانلود و سیو کردن برنامه های استاد وجود داشت و امکان سیو برنامه ها و انتقال آنها در فلش یا سی دی میسر بود. ولی در این سایت جدید این امکان میسر نیست.چه باید کرد؟ لطفا” راهنمایی بفرمایید./ متشکرم

 3. با درود فراوان خدمت استاد اعظم جناب آقای مشیری مخلص تا روزی که زنده ام مدیون شما هستم مطمئنن شما و آقای فلاحتی بابت تمام زحماتی که برای آگاهی رسانی به هموطنان در باب مسائل مختلف کشیده اید هیچگاه از یاد و خاطره مردم ایران نخواهید رفت امیدوارم روزی بخت یاری دهد واز نزدیک دست شمارو ببوسم ودر کنار شما شاگردی کنم

 4. سلام و خسته نباشید خدمت استاد مشیری و تمام گردانندگان برنامه سرزمین جاوید. مرتضی هستم از روستای احمداباد دکتر محمد مصدق دنبال کننده برنامه های جناب مشیری. درخواستی داشتم.لطفا قسمت چهارم گفتگوی جناب مشیری با جناب اقای مهدی قاسمی را به شکل تصویری اپلود کنید. در یوتیوب هم قسمت چهارم نبود.با کمال تشکر.پاینده باشید.

 5. درود بر شما
  در خصوص مناظره جنابعالی با آقای خزعلی توجه شما را به این نکته معطوف میدارم
  اندیشه های آقای خزعلی در صورت تحقق در نهایت امر منجر به تشکیل فرقه ای بنام خزعلیه خواهد شد.
  ایشان بدنبال اصلاح دین هستند و بازگرداندن دین به قرائتی که خود ازآن دارند. از هیچ کجای اندیشه ایشان رفاه ،امنیت، آسایش و پیشرفت برای جامعه مدنی استنباط نمی گردد.
  از طریق دستگاه تبلیغاتی حکومت از تلوزیون تا روزنامه و اینترنت می توان به اندیشه های ایشان دسترسی یافت تنها تفاوت آن ، بجای آقای خزعلی ، آقای خامنه ای و … گوینده این سخنان هستند.
  اما دستیابی به نظرات جنابعالی محدود و محصور به یک شبکه تلوزیونی است که آن هم با وجود پارازیت امکان دریافت آن نیست و یک سایت اینترنتی که آنهم جز با فیلترشکن قابلیت دسترسی ندارد.
  و به دلیل همین محدودیتها افراد کمی دردسرهای دسترسی به این برنامه ها را تحمل میکنند.
  آقای زیبا کلام نیز همین . در خصوص ایشان همین بس که در برنامه ای که در همان تلوزیون ایران فردا آقای چالنگی در خصوص زلزله کرمانشاه با ایشان مصاحبه میکرد ، ایشان میگفتند که ما الان مشکلی نداریم و همه امکانات در اختیار زلزله زدگان هست اما مشکل ما ۲۰ سال آینده است که آیا در برابر حوادث مشابه شهر ایمن شده است یا نه ! این در حالی بود که از کودکان تا سالخوردگان با پای برهنه ، گرسنه و نالان در میان آوارها می گشتند و فریاد رسی نداشتند و تصاویر آن در همه جا دست به دست میشد.
  این مملکت نیازمند اندیشه های انسانهایی چون مشیرالدوله است که می فرمود من قانون را برای مملکت میخواهم نه مملکت را برای قانون
  مشیر الدوله میگفت قدرت قانون از شدت آن نیست بلکه از حتمی الاجرا بودن آن است.
  نیازمند اندیشه های انسانهایی چون مرحوم مصدق است که نمونه ای از نظرات ایشان در سخنرانی در مجلس پنجم مشروطه هویداست
  به هر تقدیر ایمیل اجباری را هم با عرض معذرت چون ایمیل ندارم صحیح نیست .
  جاوید بهرام مشیری و ایران زمین و زنده باد بهرام مشیری و ایران زمین

 6. با درود بر استاد گرامی مشیری بهرام

  با توجه به روشنگریهای زوایای پنهان ادیان شما نیز پرچمداراین رسالت در تاریخ آدم ثبت وجود هستید.اصولا چرا توجه نکنیم به مفهوم واقعی زیستن دردورانی که درآن به اسارت افتاده ایم .انسان هرروز زبون ترمیشود وانسانیت او هرچه بیشتردر مغاک مذلت فرومیرود.آیامرزدانایی آدم اشغال شده؟ علت تحمیل عقاید اشخاص برای چیست؟ آیا وقت آن رسیده که بشرهدف خود را معین سازد؟ آیا دادگاهی وجود دارد که درباره ملت ها به درستی داوری کند؟ ما در این دنیا چه میکنیم؟ آیا بشرامروز ویرانگراست؟ زمانیکه همگان شروع به استدلال کنند چه پیش میآید؟ آیا میتوان ازتاخیرکنندگان جلو افتاد؟ بالاخره چیزی اتفاق میافتد که تمام دهان ها را خاموش وتمام چشمها راثابت نماید .

  آوا شماره بی زمان سیما کلام زمان

 7. بسم الله الرحمن الرحیم
  قتل وشهادت داریوش خادمی کارمند بانک کشاورزی به علت تقصیردولت جمهوری اسلامی ایران
  جناب بهرام مشیری
  باسلام وعرض ادب
  درسال ۱۳۹۱ دونفرمامورنیروی انتظامی یک نفرسربازویک نفرلباس شخصی با اسلحه کلاش وکلت کمری برای دستگیری مرحوم داریوش خادمی به نیابت ازطرف دولت به درب منزل مرحوم داریوش خادمی حضورومراجعه پیدا می کنند وبه محض بازشدن درب منزل بدون این که مامورین منتظراهالی منزل باشند که به درب منزل حضورپیدا کنند وبدون این که صاحب منزل را به درب منزل دعوت واحضارکنند بدون ارائه کارت شناسایی با ایجاد رعب ووحشت وباسرعت زیاد به زوروعنف به خانه یورش وحمله می آورند ونزدیک درب سالن خانه می شوند وفرزند مرحوم ماموررا ازحمله بیشترمتوقف وازمامورکارت شناسایی مطالبه می کند ومامورصدای سربازمی زند وسربازهم به زوروعنف وبدون اجازه به خانه حمله می کند وهم زمان هردونفرمامورفرزند متوفی را با اسپری ودستبند واسلحه تهدید می کنند وهل می دهند وازپله پرت می کنند وبدنبال مرحوم درسالن منزل می روند ومرحوم را تعقیب می کنند ومرحوم دراثرتعقیب وترس بی اختیاروبدون اراده ازتراس سقوط می کند وفوت می شود بعد ازقتل مرحوم مامورین ازسالن خارج می شوند وازکوچه به زوروعنف وارد خانه ای که متوفی درآن سقوط کرده بود می شوند وبه متوفی دستبند می زنند ومتوفی را بدون اختیارواراده تحت الحفظ بازداشت می کنند بعد ازقتل مرحوم درمحکمه ثابت واحرازشد که جلب مرحوم اشتباه وخطا بوده است وقاضی اشتباهاً جلب شاکی را برای ۲۰۰ هزارتومان بدون احضارصادرکرده است لذا قتل مرحوم داریوش خادمی به علت قدرت وتوانایی دولت بوده است واثرآن برمرحوم سلب آزادی وترس بوده است لذا عمل مامورین وقاضی بدون دخالت دولت محاربه ومفسد فی الارض وآدم ربایی محسوب می شود به استناد مجرمیت عاریه ای وبه استناد قاعده نیابت ماده ۴۷۳ قانون مجازات اسلامی ایران که متن آن به این صورت است هرگاه ماموری دراجرای وظایف قانونی عملی را مطابق مقررات انجام دهد وهمان عمل موجب فوت کسی شود دیه برعهده بیت المال است وبه استناد ماده ۴۹۹ قانون مجازات اسلامی ایران هرگاه کسی دیگری را بترساند وآن شخص دراثرتعقیب وترس بی اختیارفرارکند یا بدون اختیارحرکتی ازاو سربزند که موجب ایراد صدمه برخودش یا دیگری گردد ترساننده وتعقیب کننده حسب تعاریف جنایات عمدی وغیرعمدی مسئول است وبه استناد ماده ۵۸۰ قانون مجازات اسلامی تعزیرات -اصل ۱۷۱ قانون اساسی ایران که ضمان وخطای قاضی را برعهده بیت المال قرارداده است دولت وبیت المال متعهد به جبران خسارت زیان دیده وخطای قاضی شده است ۴- قاعده تسبیب ۵- سوره نورقرآن کریم آیه ودستور۲۷و۲۸و۲۹ وبه استناد سوره نساء قرآن کریم آیه ودستور۹۲ وبه استناد ماده ۵۰۰ آیین دادرسی کیفری ایران – لذا ازدولت وقوه قضائیه تقاضا دارم که پدراینجانب مرحوم داریوش خادمی را به من برگردانند
  شیرازهفت تنان کوچه ۱۱ فرعی اول سمت راست درب سوم ۷۱۴۶۸۱۳۱۴۳ تلفن ۰۹۳۶۶۲۲۸۳۷۱
  لذا ازمقام عالی محترم تقاضای پرداخت دیه کامل وخسارت مرحوم را به استناد حکم قطعی داریم

 8. درود بیکران بر شما و دست اندرکاران برنامه سرزمین جاوید
  جناب آقای مشیری؛ متاسفانه به دلیل سلطه ایدئولوژی در حکومت جمهوری اسلامی و بی توجهی حکام آن به هر آنچه غیر ایدئولوژی است ، کلیه امور مورد نیاز که میتوان همه را در زیر مجموعه علم قرار داد تعطیل گشته و غالبا در اثر بی توجهی و سعی در نابودی مظاهر ایرانیت ، گوی سبقت از سلسله ساسانیان در محو آثارفرهنگ و تمدن اشکانیان ربوده و گامی فراتر از آنان نهاده اند ، چرا که ساسانیان هم خود را در زدودن خاطره سلسله ای گذارده وبا ایرانیت دشمنی نمیکردند.
  لازم به تذکار نیست که آنچه بعنوان دانشگاه و علم در ایران اشغالزده موجود است ، نسخه ای مبتذل و مسخره ای از حقیقت علم بیش نیست که معتقدان به آن دارای دو گوش دراز خوش باور و وامدار گاو در مالکیت دو شاخ ستیهنده اند و غالب مردم ایران بدنبال حقیقت در این سوی و آن سوی سرگشته و حیران مانده اند.
  تاریخ به ما ثابت کرده است که این سرگشتگی و حیرانی در جستجوی حقیقت گهگاه خسارتهای جبران ناپذیر بهمراه خواهد داشت . برای نمونه عده ای جوانان پاکدلی که در ایران اشغالزده چشم بر جهان گشوده اند ، تحت تاثیر انگیزه خداجویی و پاکیزه زیستی به دنبال ملایان رفتند و زمانی که سالهای شیرین عمر را در این راه هدر دادند ، به همه چیز رسیدند جز خدا و حقیقت و زندگی پاک و با صفا. اینجاست که عده ای از این قوم بریدند ، عده ای مثل خودشان شدند ، عده ای سرخورده و گروهی دیگر به ستیز با این قوم برخاستند.
  امروز مردم ایران بخصوص جوانان در جستجوی حقیقت گذشته خود هستند؛ اینجاست که می بینیم کاسبکاران سیاست چطور کالای خود را در معرض نمایش گذارده و از آنجا که هر آنچه غیر از نظام ایدئولوژیک دٌشملایی جمهوری اسلامی ، به نظر مدینه فاضله می آید ، در خرید کالاهای قلابی این کاسبکاران گوی سبقت از هم می ربایند بی آنکه به کنه آن واقف باشند.
  شما به قدر کافی به تاریخ گذشته بخصوص تاریخ اسلام پرداخته اید. هر کس نیازمند دانستن آن باشد میتواند به برنامه های متعدد شما مراجعه و از آن حظ وافر برد.
  امروز دانستن تاریخ معاصردر درجه نخست اهمیت قرار دارد. از زمان ورود رضاخان میرپنج تا ورود روح الله خمینی ، کشور ایران حوادث و وقایع گوناگون را تجربه کرده است.
  جمهوری اسلامی سعی بلیغ نموده که این دوره را ثبت و به خواستاران اطلاع از دوران مورد بحث عرضه نماید. جالب است چه در ذم و چه در مدح گذشته های تاریخ ایران بخصوص دوران مذکور ، هر آنچه از صندوقچه جمهوری اسلامی در آید مورد اعتماد مردم قرار نمی گیرد. حتی آثاری که از قلم نویسندگان مشهور در دسترس است و پرتویی از حقیت در خود دارد ،با این دید که در محیط استبداد زده ، نوشتن حقیقت به قیمت از دست دادن جان و مال و آبروی افراد تمام میشود ، مورد اعتماد قرار نگرفته و بی خواننده می ماند.
  اینجاست که توجه به روایت صحیح از آنچه در این دوران بر سرزمین ایران گذشته است از اهمیت به سزا برخوردار است . امید است که آن استاد فرزانه این مهم را مورد عنایت قرار داده ،باشد که گوشه ای از حق ایران زمین بر خردمندان و فرهیختگان ادا گردد.
  با آرزوی سلامتی و بهروزی حضرتعالی

 9. با سلام و عرض خسته نباشید
  در سایت قدیم استاد مشیری امکان دسترسی به برنامه های خیلی قدیمی در آرشیو وجود داشت و لینک یوتیوب برنامه موجود بود. اما در سایت جدید فقط برنامه های یکی دو سال اخیر وجود داره!
  من به دنیال یکی از برنامه های استاد در سال ۲۰۱۲ هستم آیا راهی وجود داره؟
  با سپاس فراوان

 10. درود…به شخصه هیچ وقت از دیدن و شنیدن صحبتهای گرانمایه استاد عزیز جناب مشیری عزیز سیر نمیشم ..اغلب برنامه هاشون رو طی سالیان گذشته از طریقه یوتوب دنبال میکردم و میکنم.. روزانه تا رسیدن به محل کار یا برگشتن به خانه هنگام رانندگی یوتوب رو باز میکنم و برنامه های ایشون حالا جدید باشه یا قدیمی رو گوش میدم ..عالی هستید استاد عالی ..ادامه بدید

 11. درود بر شما استاد مشیری گرامی
  من از ایران هر از گاهی پیرامون مسائل جاری برای شما می نویسم که برخی را منتشر میکنید و برخی دیگر را نه . اینکه برای شما می نویسم از آنروست که شما را فردی ایران دوست و اهل منطق و استدلال یافته ام .
  این روزها ایران حالش اصلا خوب نیست. موضوع بر میگردد به بیرون رفتن آمریکا از توافق هسته ای یا قرارداد برجام .
  میخواهم در خصوص برجام برایتان بنویسم و چرا کار به اینجا کشیده شده ، آنهم از دیدگاه یک شهروند عادی فاقد تحصیلات آکادمیک سیاسی .
  تمام مشکلات بوجود آمده را میتوان در یک کلمه استبداد خلاصه کرد.
  این برجام در ابتدا ظاهرا یک قرارداد بین چند کشور با جمهوری اسلامی بود . ضعف اصلی این قرارداد و هر کار دیگری که در طول این چهل سال انجام شده ،در همین است . که همه مسائل به یک چیز و آن جمهوری اسلامی بر می گردد.
  کافی بود که یکی از طرفین از قرارداد خارج شود تا حیز انتفاع بیاندازد .حال چرا آمریکا بعنوان اصلی ترین طرف قرارداد به این سادگی ،توانست از قرارداد خارج شود ؟ چون این قرارداد با یک نفر به نام جمهوری اسلامی منعقد شده بود و از پشتوانه مردمی و ملی برخوردار نبود. به راستی اگر به جای جمهوری اسلامی ، ایران به معنای اخص کلمه طرف قرارداد بود آیا آمریکا توان کنار رفتن از آن داشت ؟
  مطلب آنگاه اثبات میشود که کشورهای دیگر هم علی رغم ازکار افتادن قرارداد ، اصرار بر ماندن جمهوری اسلامی در رعایت مفاد قرار داد دارند.
  از اینجا به بعد قرارداد تبدیل به تعهد نامه شده است! تعهد نامه ای که جمهوری اسلامی خواه و ناخواه می بایست بدان همچنان تسلیم بوده و به مفاد آن عمل کند.
  اگر در ابتدا نام قرارداد یا تفاهم نامه برآن نهادند برای بازگذاردن دست جمهوری اسلامی در انجام تبلیغات در داخل و نمایش به اصطلاح قدرت خود به مردم اسیر ایران بود.
  جمهوری اسلامی که همچنان در رویای قرارداد بودن تعهد نامه است در مقابل دوربین های خبری ، خبرهایی در خصوص اقدامات خود در مقابل نقض به اصطلاح قرار داد از سوی آمریکا سر میدهد که خود نقض غرض است . اولا برای ما مردم ایران سختتر از تحریم و ازدست دادن مردم کشورمان بدست دژخیمان رژیم ، تحقیر شدن توسط حکام جمهوری اسلامی است . تحقیر می شویم از آن روی که میدانیم جمهوری اسلامی هیچگاه در خصوص مسائل ایران با ما نه تنها مشورت نکرده بلکه خبر آن را هم اعلام ننموده است. نمونه های بسیاری در اثبات این مطلب است از مذاکرات پنهانی جمهوری اسلامی با همان قدرتهایی که هر روز شعار مرگ بر آنان را سر میداد همگان آگاه هستند. نقض غرض است از آنروی که کشورهای غربی بصورت تخصصی میدانند که جمهوری اسلامی توان ساخت بمب اتم ندارد تنها توان وی دست یافتن به سلاح هسته ای است آنهم با کاربرد تروریستی نه نظامی . اما از این سخنان مسخره و پوچ جمهوری اسلامی که به لاتی می ماند که کارد به دست گرفته و تن خود را با آن زخم می زند ، در جهت استفاده تبلیغاتی برای اثبات حقانیت نقض قرارداد به نفع خود بهره می برند و از آسیبهای سیاسی نقض قرارداد در نگاه بین المللی خود را مصون میدارند.
  کشورهای غربی درست محاسبه کرده اند . جمهوری اسلامی پشتش به دیوار است . برخاسته از مردم و مسلح به حمایت مردم ایران نیست و در عین حال حیاتش وابسته به کشورهایی است که در طول این چهل سال داد مبارزه علیه آنان سر داده است. جمهوری اسلامی یک نفر است . شاید در ظاهر از یک نفر تا یک میلیون نفر را شامل شود ، اما یکنفر است چون یک تفکر حاکم است . تنها یک اندیشه زمام جان و مال و ناموس و حیثیت و شرف و تمامیت ارضی کشور را بدست دارد. هیچگاه یک نفر توان ایستادن در برابر دو نفر ندارد تا چه رسد به جایی که پای کشور به میان آید و از این میان جایی که آمریکا ایستاده باشد که همین آمریکا (_منهای مردمان سراسر جهان که سرنوشتشان بدست اوست و برای منافع خود ، قدرتمند ماندن آمریکا تنها وجه مشترک همه آنان است_)یعنی سیصد میلیون نفر ! حتی اگر سایر کشورهای غربی و_ چین و روسیه که بیشتر کفتاران سیاسی هستند _ طرف قرارداد برجام نبودند ، همین قدر که سیصد میلیون نفر با یک نفر قرارداد منعقد نمایند ، نشان از میزان بهره طرفها از نتیجه قرارداد است . این مسئله با روسیه در موضوع خزر و با انگلیس در موضوع افغانستان و و سیستان و بلوچستان و دورتر با روسیه در موضع جداشدن هفده شهر کشور ثابت شده است .
  جمهوری اسلامی در مشت قدرتهای جهانی است . به جمهوری اسلامی فهمانده اند اگر میخواهد از مزایای اشغال ایران برخوردار باشد تنها راه پیش روی وی تکان ندادن گردن خود زیر چکمه قدرتهای جهانی است .
  باری ، ایران اصلا حالش خوب نیست ، در حالیکه زخمهای خون چکان صد ساله اخیر او را از پای انداخته است هر روز ، زخمی نو و ضربه ای سنگین را بر پیکر بی رمق خود تجربه میکند ………………. ایران اصلا حالش خوب نیست

 12. لطفا واژه های تولید علم, تولید اندیشه, تولید فرهنگ, تولید فن آوری در اینترنت جستجو کنید در مییابد که رژیم برای انحراف راه علم دست به ابداع واژه های جدید کرده است. در مییابید که به کمک واژه های موهوم چه اندازه لاطایلات در مورد علم گفته میشود.
  یعنی وقتی من می گویم یک لیوان آب در آشپزخانه تولید کردم میگویند یعنی چه میگویم منظورم این است که شیر اب را باز کردم و شما از این به بعد یادتان باشد هر موقع که من گفتم آب در اشپزخانه تولید کردم منظورم این است که شیر آب را باز کردم و اگر فردا دوبرار شیر را باز کردم بگویم امروز سرعت تولید آب در آشپزخانه من دوبرابر شد. به همین صورت در محله پاسداران بنر زده اند سرعت تولید علم در ج.ا. ۱۳ برابر متوسط جهانی شده است.
  در دانشگاه ها هم محیط رعب و وحشت ایجاد کرده اند و کسی جرات گفتن کلمه ای بر علیه توهمات و جهالت ها را ندارد.آقازاده ها را با تقلب مدرک میدهند و بخارج میفرستند و پس از بازگشت مقامات را به انها میسپارند. از آنها شبیه فواحش استفاده میکنند. اگر کلمه ای اضافی بگویند آنها را تهدید میکنند مدرک قلابی آنها را رو کنند.
  لطفا این واژه ها را توضیح دهید.

 13. چند روز پیش در صفحه تلوزیون تصویر مقامی از مغولستان را دیدم که با وزیر خارجه امریکا دیدار داشت. چیزی که نظر مرا جلب کرد مجسمه ای زیبا از چنگیزخان مغول بود که زینت بخش پشت زمینه تصویر این دو مقام عالی بود. بگذریم از اینکه همین چنگیز مغول بعنوان مرد هزاره در سال ۲۰۰۰ انتخاب شد! ، چیزی که بیشتر ذهن مرا مشغول داشت اینبود که تمام کشورهای جهان به گذشته خود افتخار میکنند هر چند که گذشته آنان را به بردگی کشاندن و قتل و غارت و در آخر کار سر درآوردن حکامشان در بستر عناصر نظامی تشکیل داده باشد چون اعراب و یا حمله و سوختن و کندن و بردن و رفتن بزرگانشان باشد چون مغول و یا قتل عام انسانها به خاطر نژاد و مرام باشد چون کشتار ارامنه توسط ترکان و ……. که نمونه های بسیاری از این دست میتوان برشمرد.
  تنها حکامی که نه تنها یادی از گذشته سرزمین تحت سیطره خود نمیکنند ؛ سهل است که سعی در تخطئه و نابودی همه مظاهر فرهنگی و تمدنی کشور تحت سیطره خود دارند، حکام جمهوری اسلامی هستند . اگر نیک بنگریم جمهوری اسلامی هیچ بزرگی را بر نمی تابد . خواه این بزرگ از مشاهیر ملی بوده و یا حتی از بزرگان دینی باشد! برای نمونه جایگاه بزرگان دین شیعه در نظر ملایان حاکم شگفت آور است. اشتباه ننوشته ام . شیعه یک مذهب نیست بلکه دینی است که شخصیتهای افسانه ای آن برگرفته از شخصیتهای تاریخی دین اسلام است با تعریفی جدید. مثلا در نگاه ملایان حاکم بر ایران ، محمد شخصیتی است که همسر وی عایشه ، فاحشه است و پدر زن او ابوسفیان کافر و یاران او مشتی حیله گر دغلکار . بنا براین روایت، محمد، یک شکست خورده تمام عیار است . مگر نه اینست که یاران وی همه فریبکار بودند و ایمان نداشتند ، پس محمد موفقیتی در رسالت خود نداشته و بعد از ۲۳ سال تبلیغ و آدم کشی ، عاقبت در محاصره مشتی دشمن دوست نما قرار گرفته که در واپسین لحظات آخر عمرش نیز از کسی که گرویدن وی به دین اسلام را موجب عزت دین معرفی کرده بود توهینی سنگین دریافت میکند.
  اصولا محمد را مادون علی پسر عموی او معرفی میکنند همانطور که عباس را افضل بر حسین میدانند و حلیه المتقین مجلسی را برتر از قرآن …………
  آنچه که ملایان و نوکرهایشان را بدین راه کشانده که نه تنها سعی در اضمحلال مفاخر ملی کشور تحت اشغال خود دارند بلکه اصول و شخصیتهای به اصطلاح ایدئولوژیک مورد تبلیغ خود را نیز لجنمال میکنند ، کوچکی آنان در مقایسه با هر فرد و شخصیت دیگر است و باور به فرومایگی و رذالت ژرف خود، توسط خود حضراتشان است. برای بالا بردن خود هر چه به طول القاب و عناوین دینی افزودند باز عمق رذالتشان کاسته نشد و چاه ویل بی کفایتی شان پر نگشت. به عناوین علمی رجوع کردند و شد حشو زائد یا جمع اضداد ! مثل دکتر شیخ ………
  ماندگاری خسارتهای ناشی از سعی و تلاش ملایان ،در بریدن جامعه از گذشته خود خواه این گذشته در خور ستایش بوده و یا ملالت آفرین باشد، بسیار بیشتر از دزدیهای هر روزینه آنان از ثروت مادی کشور ایران است . سعی در بی هویت کردن یک کشور هرگز خیانت کوچکی نیست . یک کشور بی هویت لاشه ای است که هر کس میتواند گوشه ای از آن را برباید و یا مورد سوء استفاده قرار دهد مثل روسیه. مردمش را بکشد مثل مراسم حج عربستان، استعدادهایش را برباید مثل ایالات متحده آمریکا ، ثروتش را جذب کند مثل کانادا و انگلستان و یا بدزدد مثل قطر و روسیه ………..
  به هر تقدیر؛در چاپ جدید لغت نامه دهخدا یک واژه بایستی اضافه گردد و آن : جمهوری اسلامی ایران = مجموعه ای از روحانیون و اجامر و مزدوران و رنود(اوباش )با هدف محو کشور ایران با ابزار خیانت

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

پنج − سه =