تماس با ما

لطفا نظرات، پیشنهادات و درخواست‌های خود را با ما در میان بگذارید. جهت برقراری تماس از راه‌های زیر می‌توانید با ما در ارتباط باشید:

 

Tel: (972) 292-0101
Tel: (818) 345-0607
Email: bahrammoshirilive@gmail.com

Mailing address
BAHRAM MOSHIRI
P.O. BOX 1087
Little Elm, TX 75068
U.S.A

66 دیدگاه‌ها

 1. استاد معظم،جناب آقای بهرام مشیری
  از زحمات جنابتان در مسیر بیداری و خرافه زدایی خودم و قاطبه ایرانیان ،کمال تشکر را دارم.
  که اگر این پرده های جهل و خرافات به توسط شما پاره نمیشد معلوم نبود که مردم ایران تا به چه وقت در این گرداب جهل دینی و خرافات وابسته به آن دست و پا میزدیم و به این شیاطین و نکبت زاده هایشان میبایست سواری بدهیم.
  جنابعالی استحضار دارید که هموطنان شما که در زندان بزرگی به وسعت این خاک پرگوهر در اسارت این حاکمیت جهل و جنون ، به سر میبرند. ایکاش که گرفتار رزق روزمره نبودیم و میتوانستیم در حد بضاعت ناچیز خودمان کمکی به روشنگری ملت بزرگ ایران بکنیم و از بابت این ضعف خودمان از آن استاد ارجمند شرمساریم و تمنای عفو و بخشش داریم که امیدوارم که مقبول جنابعالی واقع گردد.
  شاد و پیروز و سربلند باشید.

 2. سلام بر شما. سوالی داشتم. در سایت قبلی بهرام مشیری( بهرام مشیری دات کام)، در بخش آرشیو صوتی امکان دانلود و سیو کردن برنامه های استاد وجود داشت و امکان سیو برنامه ها و انتقال آنها در فلش یا سی دی میسر بود. ولی در این سایت جدید این امکان میسر نیست.چه باید کرد؟ لطفا” راهنمایی بفرمایید./ متشکرم

 3. با درود فراوان خدمت استاد اعظم جناب آقای مشیری مخلص تا روزی که زنده ام مدیون شما هستم مطمئنن شما و آقای فلاحتی بابت تمام زحماتی که برای آگاهی رسانی به هموطنان در باب مسائل مختلف کشیده اید هیچگاه از یاد و خاطره مردم ایران نخواهید رفت امیدوارم روزی بخت یاری دهد واز نزدیک دست شمارو ببوسم ودر کنار شما شاگردی کنم

 4. سلام و خسته نباشید خدمت استاد مشیری و تمام گردانندگان برنامه سرزمین جاوید. مرتضی هستم از روستای احمداباد دکتر محمد مصدق دنبال کننده برنامه های جناب مشیری. درخواستی داشتم.لطفا قسمت چهارم گفتگوی جناب مشیری با جناب اقای مهدی قاسمی را به شکل تصویری اپلود کنید. در یوتیوب هم قسمت چهارم نبود.با کمال تشکر.پاینده باشید.

 5. درود بر شما
  در خصوص مناظره جنابعالی با آقای خزعلی توجه شما را به این نکته معطوف میدارم
  اندیشه های آقای خزعلی در صورت تحقق در نهایت امر منجر به تشکیل فرقه ای بنام خزعلیه خواهد شد.
  ایشان بدنبال اصلاح دین هستند و بازگرداندن دین به قرائتی که خود ازآن دارند. از هیچ کجای اندیشه ایشان رفاه ،امنیت، آسایش و پیشرفت برای جامعه مدنی استنباط نمی گردد.
  از طریق دستگاه تبلیغاتی حکومت از تلوزیون تا روزنامه و اینترنت می توان به اندیشه های ایشان دسترسی یافت تنها تفاوت آن ، بجای آقای خزعلی ، آقای خامنه ای و … گوینده این سخنان هستند.
  اما دستیابی به نظرات جنابعالی محدود و محصور به یک شبکه تلوزیونی است که آن هم با وجود پارازیت امکان دریافت آن نیست و یک سایت اینترنتی که آنهم جز با فیلترشکن قابلیت دسترسی ندارد.
  و به دلیل همین محدودیتها افراد کمی دردسرهای دسترسی به این برنامه ها را تحمل میکنند.
  آقای زیبا کلام نیز همین . در خصوص ایشان همین بس که در برنامه ای که در همان تلوزیون ایران فردا آقای چالنگی در خصوص زلزله کرمانشاه با ایشان مصاحبه میکرد ، ایشان میگفتند که ما الان مشکلی نداریم و همه امکانات در اختیار زلزله زدگان هست اما مشکل ما 20 سال آینده است که آیا در برابر حوادث مشابه شهر ایمن شده است یا نه ! این در حالی بود که از کودکان تا سالخوردگان با پای برهنه ، گرسنه و نالان در میان آوارها می گشتند و فریاد رسی نداشتند و تصاویر آن در همه جا دست به دست میشد.
  این مملکت نیازمند اندیشه های انسانهایی چون مشیرالدوله است که می فرمود من قانون را برای مملکت میخواهم نه مملکت را برای قانون
  مشیر الدوله میگفت قدرت قانون از شدت آن نیست بلکه از حتمی الاجرا بودن آن است.
  نیازمند اندیشه های انسانهایی چون مرحوم مصدق است که نمونه ای از نظرات ایشان در سخنرانی در مجلس پنجم مشروطه هویداست
  به هر تقدیر ایمیل اجباری را هم با عرض معذرت چون ایمیل ندارم صحیح نیست .
  جاوید بهرام مشیری و ایران زمین و زنده باد بهرام مشیری و ایران زمین

  • با تشکر از استاد گرامی خواستم بگم اقای خزعلی فرافکنی و شلوغ کاری کرد و مباحث رو قاطی کرد بدون اعلام منبع و اخر سرهم مرتد رو جز اسلام ندانست جسارتا جناب استاد باید جلوی ایشان را میگرفت و مسایل تک به تک و با سند بحث میشد و موارد نقض صحبتهای ایشان توسط استاد پاسخ داده میشد که قبلا سنیدیم ازشون تا این افراد ریاکار دوروی نو اندیش فریبکار احساس زرنگی نکنن

  • با درود و عرض ادب خدمت جناب آقای مشیری عزیز که استفاده‌ا‌ی مفید از معلومات و روشنگری‌هایشان داریم. ضمن عرض تشکر از وجود نازنین و فرهیخته ای که دارند تنها انتقادم به استاد این است که مواضع سیاسی خارجی ایشان بسیار نزدیک که چه عرض کنم تقریبا مواضع حزب دموکرات است و اشکالی هم ندارد فقط آن را رد نکنند.
   با تشکر از شما و برنامه‌ی نیک و خوبتان. اراتمند شما سامی امامی

 6. با درود بر استاد گرامی مشیری بهرام

  با توجه به روشنگریهای زوایای پنهان ادیان شما نیز پرچمداراین رسالت در تاریخ آدم ثبت وجود هستید.اصولا چرا توجه نکنیم به مفهوم واقعی زیستن دردورانی که درآن به اسارت افتاده ایم .انسان هرروز زبون ترمیشود وانسانیت او هرچه بیشتردر مغاک مذلت فرومیرود.آیامرزدانایی آدم اشغال شده؟ علت تحمیل عقاید اشخاص برای چیست؟ آیا وقت آن رسیده که بشرهدف خود را معین سازد؟ آیا دادگاهی وجود دارد که درباره ملت ها به درستی داوری کند؟ ما در این دنیا چه میکنیم؟ آیا بشرامروز ویرانگراست؟ زمانیکه همگان شروع به استدلال کنند چه پیش میآید؟ آیا میتوان ازتاخیرکنندگان جلو افتاد؟ بالاخره چیزی اتفاق میافتد که تمام دهان ها را خاموش وتمام چشمها راثابت نماید .

  آوا شماره بی زمان سیما کلام زمان

 7. بسم الله الرحمن الرحیم
  قتل وشهادت داریوش خادمی کارمند بانک کشاورزی به علت تقصیردولت جمهوری اسلامی ایران
  جناب بهرام مشیری
  باسلام وعرض ادب
  درسال 1391 دونفرمامورنیروی انتظامی یک نفرسربازویک نفرلباس شخصی با اسلحه کلاش وکلت کمری برای دستگیری مرحوم داریوش خادمی به نیابت ازطرف دولت به درب منزل مرحوم داریوش خادمی حضورومراجعه پیدا می کنند وبه محض بازشدن درب منزل بدون این که مامورین منتظراهالی منزل باشند که به درب منزل حضورپیدا کنند وبدون این که صاحب منزل را به درب منزل دعوت واحضارکنند بدون ارائه کارت شناسایی با ایجاد رعب ووحشت وباسرعت زیاد به زوروعنف به خانه یورش وحمله می آورند ونزدیک درب سالن خانه می شوند وفرزند مرحوم ماموررا ازحمله بیشترمتوقف وازمامورکارت شناسایی مطالبه می کند ومامورصدای سربازمی زند وسربازهم به زوروعنف وبدون اجازه به خانه حمله می کند وهم زمان هردونفرمامورفرزند متوفی را با اسپری ودستبند واسلحه تهدید می کنند وهل می دهند وازپله پرت می کنند وبدنبال مرحوم درسالن منزل می روند ومرحوم را تعقیب می کنند ومرحوم دراثرتعقیب وترس بی اختیاروبدون اراده ازتراس سقوط می کند وفوت می شود بعد ازقتل مرحوم مامورین ازسالن خارج می شوند وازکوچه به زوروعنف وارد خانه ای که متوفی درآن سقوط کرده بود می شوند وبه متوفی دستبند می زنند ومتوفی را بدون اختیارواراده تحت الحفظ بازداشت می کنند بعد ازقتل مرحوم درمحکمه ثابت واحرازشد که جلب مرحوم اشتباه وخطا بوده است وقاضی اشتباهاً جلب شاکی را برای 200 هزارتومان بدون احضارصادرکرده است لذا قتل مرحوم داریوش خادمی به علت قدرت وتوانایی دولت بوده است واثرآن برمرحوم سلب آزادی وترس بوده است لذا عمل مامورین وقاضی بدون دخالت دولت محاربه ومفسد فی الارض وآدم ربایی محسوب می شود به استناد مجرمیت عاریه ای وبه استناد قاعده نیابت ماده 473 قانون مجازات اسلامی ایران که متن آن به این صورت است هرگاه ماموری دراجرای وظایف قانونی عملی را مطابق مقررات انجام دهد وهمان عمل موجب فوت کسی شود دیه برعهده بیت المال است وبه استناد ماده 499 قانون مجازات اسلامی ایران هرگاه کسی دیگری را بترساند وآن شخص دراثرتعقیب وترس بی اختیارفرارکند یا بدون اختیارحرکتی ازاو سربزند که موجب ایراد صدمه برخودش یا دیگری گردد ترساننده وتعقیب کننده حسب تعاریف جنایات عمدی وغیرعمدی مسئول است وبه استناد ماده 580 قانون مجازات اسلامی تعزیرات -اصل 171 قانون اساسی ایران که ضمان وخطای قاضی را برعهده بیت المال قرارداده است دولت وبیت المال متعهد به جبران خسارت زیان دیده وخطای قاضی شده است 4- قاعده تسبیب 5- سوره نورقرآن کریم آیه ودستور27و28و29 وبه استناد سوره نساء قرآن کریم آیه ودستور92 وبه استناد ماده 500 آیین دادرسی کیفری ایران – لذا ازدولت وقوه قضائیه تقاضا دارم که پدراینجانب مرحوم داریوش خادمی را به من برگردانند
  شیرازهفت تنان کوچه 11 فرعی اول سمت راست درب سوم 7146813143 تلفن 09366228371
  لذا ازمقام عالی محترم تقاضای پرداخت دیه کامل وخسارت مرحوم را به استناد حکم قطعی داریم

 8. درود بیکران بر شما و دست اندرکاران برنامه سرزمین جاوید
  جناب آقای مشیری؛ متاسفانه به دلیل سلطه ایدئولوژی در حکومت جمهوری اسلامی و بی توجهی حکام آن به هر آنچه غیر ایدئولوژی است ، کلیه امور مورد نیاز که میتوان همه را در زیر مجموعه علم قرار داد تعطیل گشته و غالبا در اثر بی توجهی و سعی در نابودی مظاهر ایرانیت ، گوی سبقت از سلسله ساسانیان در محو آثارفرهنگ و تمدن اشکانیان ربوده و گامی فراتر از آنان نهاده اند ، چرا که ساسانیان هم خود را در زدودن خاطره سلسله ای گذارده وبا ایرانیت دشمنی نمیکردند.
  لازم به تذکار نیست که آنچه بعنوان دانشگاه و علم در ایران اشغالزده موجود است ، نسخه ای مبتذل و مسخره ای از حقیقت علم بیش نیست که معتقدان به آن دارای دو گوش دراز خوش باور و وامدار گاو در مالکیت دو شاخ ستیهنده اند و غالب مردم ایران بدنبال حقیقت در این سوی و آن سوی سرگشته و حیران مانده اند.
  تاریخ به ما ثابت کرده است که این سرگشتگی و حیرانی در جستجوی حقیقت گهگاه خسارتهای جبران ناپذیر بهمراه خواهد داشت . برای نمونه عده ای جوانان پاکدلی که در ایران اشغالزده چشم بر جهان گشوده اند ، تحت تاثیر انگیزه خداجویی و پاکیزه زیستی به دنبال ملایان رفتند و زمانی که سالهای شیرین عمر را در این راه هدر دادند ، به همه چیز رسیدند جز خدا و حقیقت و زندگی پاک و با صفا. اینجاست که عده ای از این قوم بریدند ، عده ای مثل خودشان شدند ، عده ای سرخورده و گروهی دیگر به ستیز با این قوم برخاستند.
  امروز مردم ایران بخصوص جوانان در جستجوی حقیقت گذشته خود هستند؛ اینجاست که می بینیم کاسبکاران سیاست چطور کالای خود را در معرض نمایش گذارده و از آنجا که هر آنچه غیر از نظام ایدئولوژیک دٌشملایی جمهوری اسلامی ، به نظر مدینه فاضله می آید ، در خرید کالاهای قلابی این کاسبکاران گوی سبقت از هم می ربایند بی آنکه به کنه آن واقف باشند.
  شما به قدر کافی به تاریخ گذشته بخصوص تاریخ اسلام پرداخته اید. هر کس نیازمند دانستن آن باشد میتواند به برنامه های متعدد شما مراجعه و از آن حظ وافر برد.
  امروز دانستن تاریخ معاصردر درجه نخست اهمیت قرار دارد. از زمان ورود رضاخان میرپنج تا ورود روح الله خمینی ، کشور ایران حوادث و وقایع گوناگون را تجربه کرده است.
  جمهوری اسلامی سعی بلیغ نموده که این دوره را ثبت و به خواستاران اطلاع از دوران مورد بحث عرضه نماید. جالب است چه در ذم و چه در مدح گذشته های تاریخ ایران بخصوص دوران مذکور ، هر آنچه از صندوقچه جمهوری اسلامی در آید مورد اعتماد مردم قرار نمی گیرد. حتی آثاری که از قلم نویسندگان مشهور در دسترس است و پرتویی از حقیت در خود دارد ،با این دید که در محیط استبداد زده ، نوشتن حقیقت به قیمت از دست دادن جان و مال و آبروی افراد تمام میشود ، مورد اعتماد قرار نگرفته و بی خواننده می ماند.
  اینجاست که توجه به روایت صحیح از آنچه در این دوران بر سرزمین ایران گذشته است از اهمیت به سزا برخوردار است . امید است که آن استاد فرزانه این مهم را مورد عنایت قرار داده ،باشد که گوشه ای از حق ایران زمین بر خردمندان و فرهیختگان ادا گردد.
  با آرزوی سلامتی و بهروزی حضرتعالی

 9. با سلام و عرض خسته نباشید
  در سایت قدیم استاد مشیری امکان دسترسی به برنامه های خیلی قدیمی در آرشیو وجود داشت و لینک یوتیوب برنامه موجود بود. اما در سایت جدید فقط برنامه های یکی دو سال اخیر وجود داره!
  من به دنیال یکی از برنامه های استاد در سال 2012 هستم آیا راهی وجود داره؟
  با سپاس فراوان

 10. درود…به شخصه هيچ وقت از دیدن و شنیدن صحبتهای گرانمایه استاد عزیز جناب مشیری عزیز سیر نمیشم ..اغلب برنامه هاشون رو طی سالیان گذشته از طریقه یوتوب دنبال میکردم و میکنم.. روزانه تا رسیدن به محل کار یا برگشتن به خانه هنگام رانندگی یوتوب رو باز میکنم و برنامه های ایشون حالا جدید باشه یا قدیمی رو گوش میدم ..عالی هستید استاد عالی ..ادامه بدید

 11. درود بر شما استاد مشیری گرامی
  من از ایران هر از گاهی پیرامون مسائل جاری برای شما می نویسم که برخی را منتشر میکنید و برخی دیگر را نه . اینکه برای شما می نویسم از آنروست که شما را فردی ایران دوست و اهل منطق و استدلال یافته ام .
  این روزها ایران حالش اصلا خوب نیست. موضوع بر میگردد به بیرون رفتن آمریکا از توافق هسته ای یا قرارداد برجام .
  میخواهم در خصوص برجام برایتان بنویسم و چرا کار به اینجا کشیده شده ، آنهم از دیدگاه یک شهروند عادی فاقد تحصیلات آکادمیک سیاسی .
  تمام مشکلات بوجود آمده را میتوان در یک کلمه استبداد خلاصه کرد.
  این برجام در ابتدا ظاهرا یک قرارداد بین چند کشور با جمهوری اسلامی بود . ضعف اصلی این قرارداد و هر کار دیگری که در طول این چهل سال انجام شده ،در همین است . که همه مسائل به یک چیز و آن جمهوری اسلامی بر می گردد.
  کافی بود که یکی از طرفین از قرارداد خارج شود تا حیز انتفاع بیاندازد .حال چرا آمریکا بعنوان اصلی ترین طرف قرارداد به این سادگی ،توانست از قرارداد خارج شود ؟ چون این قرارداد با یک نفر به نام جمهوری اسلامی منعقد شده بود و از پشتوانه مردمی و ملی برخوردار نبود. به راستی اگر به جای جمهوری اسلامی ، ایران به معنای اخص کلمه طرف قرارداد بود آیا آمریکا توان کنار رفتن از آن داشت ؟
  مطلب آنگاه اثبات میشود که کشورهای دیگر هم علی رغم ازکار افتادن قرارداد ، اصرار بر ماندن جمهوری اسلامی در رعایت مفاد قرار داد دارند.
  از اینجا به بعد قرارداد تبدیل به تعهد نامه شده است! تعهد نامه ای که جمهوری اسلامی خواه و ناخواه می بایست بدان همچنان تسلیم بوده و به مفاد آن عمل کند.
  اگر در ابتدا نام قرارداد یا تفاهم نامه برآن نهادند برای بازگذاردن دست جمهوری اسلامی در انجام تبلیغات در داخل و نمایش به اصطلاح قدرت خود به مردم اسیر ایران بود.
  جمهوری اسلامی که همچنان در رویای قرارداد بودن تعهد نامه است در مقابل دوربین های خبری ، خبرهایی در خصوص اقدامات خود در مقابل نقض به اصطلاح قرار داد از سوی آمریکا سر میدهد که خود نقض غرض است . اولا برای ما مردم ایران سختتر از تحریم و ازدست دادن مردم کشورمان بدست دژخیمان رژیم ، تحقیر شدن توسط حکام جمهوری اسلامی است . تحقیر می شویم از آن روی که میدانیم جمهوری اسلامی هیچگاه در خصوص مسائل ایران با ما نه تنها مشورت نکرده بلکه خبر آن را هم اعلام ننموده است. نمونه های بسیاری در اثبات این مطلب است از مذاکرات پنهانی جمهوری اسلامی با همان قدرتهایی که هر روز شعار مرگ بر آنان را سر میداد همگان آگاه هستند. نقض غرض است از آنروی که کشورهای غربی بصورت تخصصی میدانند که جمهوری اسلامی توان ساخت بمب اتم ندارد تنها توان وی دست یافتن به سلاح هسته ای است آنهم با کاربرد تروریستی نه نظامی . اما از این سخنان مسخره و پوچ جمهوری اسلامی که به لاتی می ماند که کارد به دست گرفته و تن خود را با آن زخم می زند ، در جهت استفاده تبلیغاتی برای اثبات حقانیت نقض قرارداد به نفع خود بهره می برند و از آسیبهای سیاسی نقض قرارداد در نگاه بین المللی خود را مصون میدارند.
  کشورهای غربی درست محاسبه کرده اند . جمهوری اسلامی پشتش به دیوار است . برخاسته از مردم و مسلح به حمایت مردم ایران نیست و در عین حال حیاتش وابسته به کشورهایی است که در طول این چهل سال داد مبارزه علیه آنان سر داده است. جمهوری اسلامی یک نفر است . شاید در ظاهر از یک نفر تا یک میلیون نفر را شامل شود ، اما یکنفر است چون یک تفکر حاکم است . تنها یک اندیشه زمام جان و مال و ناموس و حیثیت و شرف و تمامیت ارضی کشور را بدست دارد. هیچگاه یک نفر توان ایستادن در برابر دو نفر ندارد تا چه رسد به جایی که پای کشور به میان آید و از این میان جایی که آمریکا ایستاده باشد که همین آمریکا (_منهای مردمان سراسر جهان که سرنوشتشان بدست اوست و برای منافع خود ، قدرتمند ماندن آمریکا تنها وجه مشترک همه آنان است_)یعنی سیصد میلیون نفر ! حتی اگر سایر کشورهای غربی و_ چین و روسیه که بیشتر کفتاران سیاسی هستند _ طرف قرارداد برجام نبودند ، همین قدر که سیصد میلیون نفر با یک نفر قرارداد منعقد نمایند ، نشان از میزان بهره طرفها از نتیجه قرارداد است . این مسئله با روسیه در موضوع خزر و با انگلیس در موضوع افغانستان و و سیستان و بلوچستان و دورتر با روسیه در موضع جداشدن هفده شهر کشور ثابت شده است .
  جمهوری اسلامی در مشت قدرتهای جهانی است . به جمهوری اسلامی فهمانده اند اگر میخواهد از مزایای اشغال ایران برخوردار باشد تنها راه پیش روی وی تکان ندادن گردن خود زیر چکمه قدرتهای جهانی است .
  باری ، ایران اصلا حالش خوب نیست ، در حالیکه زخمهای خون چکان صد ساله اخیر او را از پای انداخته است هر روز ، زخمی نو و ضربه ای سنگین را بر پیکر بی رمق خود تجربه میکند ………………. ایران اصلا حالش خوب نیست

 12. چرا ایالات متحده به لیبی ، عراق ، افغانستان و یمن حمله می کند.
  چرا به عوامل عدم ثبات سوریه كمك می كند ، و چرا آمریكا آنقدر مشتاق است كه ایران را نابود كند؟
  با وجود این واقعیت که ایران از سال 1798 تاکنون به هیچ کشوری حمله نکرده است.
  پروسه بعدی چیست؟ ما به کدامین سو میرویم؟
  منطقی نیست که آنچه را که در مدارس بنامم تاریخ بخورد ما میدهند را با چشم بسته قبول کنیم و منطقی نیست اگر جهان بینی ما توسط تبلیغات رسانه ها به اصطلاح خبری شکل بگیرد.
  باید ابتدا انگیزه های واقعی رهبران قدرت‌ را بشناسیم ، تا حقیقت پشت پرده آشکار گردد.
  برای درک انگیزه های انان باید به عقب برگردیم

  .
  در سال 1945 با توافق برتون وودز ، دلار را تبدیل به ارز جهان کردند تا
  قیمت تمام کالاهای بین المللی به دلار تعیین گردد.
  و بر طبق این توافق نامه کشورهای جهان میبایست قسمتی از طلای خود در بانک فدرال رزرو امریکا به امانت سپارند تا معادل ان دلار دریافت کنند برای خرید و فروش کالاهای مورد نیاز کشورشان.
  شرط اول این توافق نامه این بود كه هر دلار با نرخ ثابت 35 دلار در هر اونس طلا تعیین گردد.
  شرط دوم: هر زمان که کشوری ٫ درخواست باز پس گیری طلای خود را نمود باید بانک فدارل رزور ان را پس دهد.
  و شرط سوم: امریکا اجازه ندارد بدون پشتوانه طلا٫ دلار چاپ کند.
  بانک فدرال رزرو ایالت متحده قول داد که مبلغ زیادی چاپ نکند ، اما این یک قول شفاهی بود و در امتداد پلان خود ٫ از پذیرش نظارت کشورهای دیگر بر کار این بانک خوداری کرد.
  بعد ها معلوم گشت که این پلان به نفع منافع اقتصادی واشنگتن منتهی گردیده است.
  در دهه ۷۰ جنگ بین امریکا و و یتنام اغاز گردید.
  در این دهه مشخص گردید كه آمریكا به دلیل هزینه های عظیم جنگ دلار بیشتری چاپ کرده است
  (کاغذ بدون پشتوانه).
  امریکا به این موضوع اگاه بود که اگر کشورهای جهان طلای خود را پس گیرند این منجر به کاهش سریع ارزش دلار و وررشکستگی امریکا خواهد شد.
  در سال 1971 آنقدر بحران بالا گرفت که فرانسه درخواست طلای خود را کرد و نیکسون امتناع کرد.
  در 15 اوت 1971، نیکسون اعلام کرد: من دستور داده ام آنچه را که لازم است برای محافظت از دلار در برابر دلالان انجام دهند در ضمن من دستور داده ام به طور موقت به کشورهای که طلای خود را میخواهند پس بگیرند, اجازه این کار را ندهند و بعبارت دیگر دلار با طلا یا سایر دارایی های ذخیره مبادله نمیگردد.
  و بعدا مشخص گردید که امریکا قصد تحویل طلای کشورهای جهان را ندارد. برای بقیه جهان که طلای خود را به ایالات متحده واگذار کردند ، این سرقت بزرگ تاریخی بود. کلاه گشادی که یک کشور بر سر مردم جهان گذاشت

  در سال 1973 ، نیکسون از پادشاه عربستان سعودی خواست تا فقط در مقابل دریافت دلار٫ نفت را تحویل دهد.
  و در سال 1975 ، هر عضو اوپک هم موافقت کرد که نفت را در مقابل دریافت دلار بفروشد.
  و این رویدادی برای قطع وابستگی دلار از طلا و پیوند دادن آن به نفت بود.
  به بیان دیگر از ان لحظه ببعد پشتوانه دلار نفت بود ٫ و نه طلا.
  این بود اغاز تولد دلار نفتی و در کنار ان استعمار جهان.

  با این حیله ایالت متحده توانست تمام کشور های وارد کننده نفت و کشورهایی که معاملات کالایی با او را دارند ٫مجبور کند که از او دلار خریداری کنند )یک عرضه مداوم امریکا به جهان(۰
  برای تهیه این دلار، کشورهای جهان مجبور بودند کالاهایی مانند نفت ٫ نقره و ….را به آمریکا ارسال کنند بدون اینکه امریکا یک ریال به کشور های جهان بابت دریافت کالا بپردازد.
  کاغذ پیرنت شده از امریکا بیرون میرفت هر آنچه آمریکا نیاز داشت وارد می شد واین شد که آمریکا هرروز از روز دیگر ثروتمندتر میشد.
  جهان کاغذ میگرفت و امریکا تمامی ذخایر و ثروتهای زیرزمینی انان را )کاغذ در برابر ثروتهای زیرزمینیی جهان(۰
  این بزرگترین کلاهبرداری مالی در تاریخ بشریت است!!!!!

  آمریكا از نظر مالی توانست صدای تمامی كشورهای جهان را در گلو خفه کند.
  بوجه نظامی امریکا برابر کل بوجه نظامی تمامی کشورهای جهان است..
  ایالات متحده آمریکا اکنون یک ابرقدرت و بدون رقابت بود.
  در سال ۱۹۹۱ ، آمریکا در جنگ اول خلیج فارس عراق را نابود ساخت.
  پس از تخریب ارتش و زیرساخت ها از جمله تصفیه آب و بیمارستان ها.
  تحریم های سنگینی برای جلوگیری از اصلاح زیرساخت ها اعمال شد.
  . این مجازات ها توسط جورج بوش اعمال شد. و برای کل دوره کلینتون ، بیشتر از 10 سال ادامه داشت.
  این منجر به کشته شدن و مردن فقط 500.000 کودک در عراق گردید ، دولت کلینتون از این امر آگاه بود.

  وقتی خبر نگار میگوید: ما شنیده ایم که 500.000 کودک بیشتر از هیروشیما کشته شده اند.
  آیا این ارزش داشت که با عراق این چنین کنیم.
  مادلین آلبرایت پاسخ میدهد: فکر می کنم انتخاب سختی بود و فکر می کنیم ارزش این قیمت را داشت.

  در نوامبر 2000 عراق فروش نفت خود را منحصراً به یورو آغاز کرد!!
  این یک حمله مستقیم به دلار آمریکا بود.
  به عنوان یک واکنش ، ایالات متحده با همکاری رسانه های جمعی اقدام به تبلیغات گسترده بر علیه صدام کرد
  که عراق دارای سلاح های کشتار جمعی است و از آنها استفاده خواهد کرد.
  آمریکا در سال 2003 به عراق حمله كرد.
  پس از کنترل ، بلافاصله دوباره فروش نفت به دلار انجام شد

  در لیبی، غزافی مشغول ساختن سکه جدید طلای منطقه ایی بود.
  طلای دینار به عنوان جایگزینی برای دلار در منطقه.
  ایالات متحده و انگلیس به کشور لیبی حمله کردند
  و بلافاصله بانک مرکزی لیبی را برای کنترل این کشور در مقابل کاغذ امریکا ٫ راه اندازی کردند.

  ایران مدتی است که مشغول جداسازی نفت از دلار است و توافق برای فروش نفت برای طلا منعقد کرده است.
  آمریکا به دنبال پشتیبانی بین المللی برای حمله نظامی مانند سناریو عراق و لیبی است. در ضمن ، تحریم ها با هدف فروپاشی اقتصاد ایران پذیرفته شده است.
  بگذارید واضح بگویییم که حمله نظامی به سوریه و ایران یک هدف است برای نابودی هر کشوری نخواهد تن به کاغذ او دهد.
  ایالات متحده می فهمد اگر چند کشور نفت خود را با ارز دیگری بفروشند. یک واکنش زنجیره ای بوجود می آید و دلار سقوط می کند!!!!!
  و بدنبال ان پایان چپاول ثروت های جهان در مقابل کاغذ پیرینت شده انان و پایان گردن کشی انان است.

  آنها درک می کنند که هیچ چیزی برای توجیه ارزش دلار وجود ندارد.
  به همین دلیل است که آنها تصمیم گرفته اند برای از بین بردن هر کشور ناخواسته در خاورمیانه و آفریقا از نیروی نظامی استفاده کنند.
  .
  چین و روسیه علناً اظهار داشتند كه تحمل حمله به سوریه و ایران را نخواهند داشت.
  ایران یکی از متحدان اصلی آنها و یکی از آخرین تولیدکنندگان مستقل نفت در منطقه است.

  آنها می دانند که اگر ایران در جنگ هم شکست بخورند باز ایرانیان به دلار گیر خواهند داد. به همین دلیل انان خواهان نابودی ایران و تکه تکه کردن ایرانند.
  آنچه که اتفاق خواهد افتاد، حاصل یک پروسه است که مستقیماً به تحولات غیرقابل تصور منجر خواهد شد. این پروسه سال ها پیش تنظیم شده و انان کاملاً از عواقب آن آگاه اند اما توسط چه کسی؟
  کدام روانی مایل به ایجاد یک درگیری جهانی است که منجر به مرگ میلیون ها نفر برای محافظت از ارزش کاغذ دلار خواهد شد.
  به وضوح رئیس جمهور نیست. تصمیم حمله به لیبی ، سیری و ایران مدتها قبل از اعلام اوباما است.
  اما سوال اینجاست که چه کسی رشته ها را می کشد؟
  . کسانی که قدرت ایجاد دلار دارند ، و در صورت شکست ان ٫ هزینه زیادی را متحمل خواهند شد. بنابراین آنها شروع به ساختن برنامه هایی برای محافظت از دلار کردند.
  از سال 1913 فدرال رزرو
  (FED) نه تنها یک قدرت بوده٫ بلکه یک هویت و حریم خصوصی
  متعلق به کارتلهاست که صاحب قدرتمندترین بانکهای جهان هستند و رهبران این بانکها رشته ها را می کشند.
  برای آنها زندگی شما یک بازیست.آنها مایل به شروع جنگ جهانی سوم برای جلوگیری از شکست خود هستند.
  برای شکستن قدرت نخبگان مالی و محاکمه این جنایتکاران جهانی ، یک انقلاب جهانی لازم است.
  باید تمامی مردم جهان در کنار هم به امر آگاه سازی از پلانهای انان همت گمارند ٫ و کنار ان تلاش برای نافرمانی مدنی و در نهایت جنگ مسلحانه با کارتل های جنایتکار را اغاز نمایند

  پازل گمشده که پاسخ به سوال ٫ چرا بعد از ملی شدن نفت ایران کودتای ۲۸ مرداد بر علیه دکتر مصدق سکولار توسط لژ پهلوی و لژ یهودی انوسی ایت الله کاشانی و انگلستان و امریکا انجام شد ٫ اشکار گردید.

  در سال ۱۹۵۳ میلادی کودتای ۲۸ مرداد اتفاق افتاد
  در سال ۱۹۶۰ میلادی اوپک با پلان انگلستان تاسیس شد
  در سال ۱۹۷۵ اعضای اوپک تن به دریافت دلار بجای طلا دادند
  اگر مصدق و یارانش حضور داشتند هرگز مام میهن تن به ایچنین ذلتی نمیداد و بدون تردید وجود انان تاثیر گذار در منطقه هم بود.

 13. درود بر شما
  درود بر مرد بزرگ بهرام مشیری که سالهاست به شکستن تابو و خرافات و زدودن توهمات واهی از اذهان ایرانیان پرداخته اند. عمر استاد بزرگ بهرام مشیری بلند و با عزت تر از پیش باشد. این روزهای من سخت میگذرند اصلا فرق شب و روز را دیگر بسختی میتوان فهمید. یکنواختی و سکون و رکود بر زندگی ام که یک جوان به اصطلاح عامه تحصیلکرده هستم سایه سنگین انداخته است. شرمنده و نا امید شده ام. منزوی و افسرده – عصبی و کلافه اینهاست احوال یک جوان که تمام عمر سی و چند ساله اش را به نیکی و به دور از اعمال قبیح گذرانده است. فرمایشات استاد آرامم میکند. روشن ام میکند. به من میفهماند درد اصلی از کجاست و از کجا خورده ایم و مرا امیدوار میکند. سلام گرم مرا از ایران به استاد مشیری برسانید.
  به امید دیدارتان در میهن.

 14. هیچ عاملی نمی توانست بخش عمده ای از مردم را پشت جمهوری اسلامی قرار دهد ؛ جز ترامپ؛ با ترور قاسم سلیمانی!
  هیچ عاملی نمی توانست شیرینی پشتیبانی از جمهوری اسلامی را به کام ملایان تبدیل به زهر کند جز سپاه ؛ با اسقاط هواپیمای مسافربری!
  آن پشتیبانی دلایل متعدد دارد که صرفا همه به معنای اعتقاد به رژیم نیست.
  آن شعف ملایان از آمدن مردم پشت سر رژیم نیز به معنای بی خبری از آن دلایل نیست.
  من در ایران زندگی میکنم و آنچه اینجا نوشته ام با چشم خود می بینم .

 15. سلام. وقت انست چند روز باقیمانده عمر را صرف ان ایرانیانی کنید که تاریخ و فرهنگ شان بی باکانه و سالمانه به یغما رفته مانند اشکانیان که بازماندگان شان بعد از اشک بیست و دوهم بالاچ,بلاش,بلاس …بود به بلوچ خلاصه و معروف شده اند.

 16. حکومت فساد حداکثری ملا و ملازاده، و جنایت بی امان سگملایان (کاندومهای محافظ دورریختنی)

  فساد حداکثری حکومت کافران دزد آیه آور عمامه دار در شهید کردن مردم خاورمیانه، صیغه کردن زنانشان، و غارت اموال و فرستادنش به کانادا و استرالیا و ترکیه و بانک های اروپا

  بنظر میرسد ویلاهای اهدایی سلطان عثمانی کارش را کرده است:

  نفوذی های بسیاری در مجلس و دولت و نهاد رهبری برای کمک به افزایش وسعت اراضی اشغالی عثمانی تلاش می کنند:

  مرحله اول. همراهی سیاستها و قوانین اتخاذ شده توسط نفوذی های عثمانی در حکومت آخوند بسمت خروج سرمایه ایران (شمش طلا و دلار و گاز مجانی) به جیب عثمانی = افزایش سگ های مصرفی عثمانی = افزایش
  مفتی های اخوان المسلمین + پهپادهای تانکزن + سگهای جهادی مصرفی سوری و همچنین لیبیایی (و در آینده نزیک، سگ پاکستانی)
  مرحله دوم. گستراندن زبان ترکی = افزایش وفاداری به عثمانی = افزایش خیانت به حکومت محلی نوکرنشده عثمانی
  مرحله نهایی. زدن مهر نوکری ماه و ستاره عثمانی به پرچم اراضی اشغالی عثمانی

  اهداف پس از اشغال قره باغ: ” باجگیری حداکثری از آخوند، قبل از اشغال مرزهای جنوبی دریای خزر”
  گلستان و اردبیل و ارومیه و آذربایجان ایران
  سپس، مازندران و گیلان

  بزودی، عثمانی خواهد توانست بخشهای شمالی را تجزیه و تبدیل به دیگر نوکرانش مانند جمهوری آذربایجان نماید، به 2 دلیل:
  1. عثمانی در ایران، دارای تورکزبانانی است که می پندارند تورک هستند و وفادار به عثمانی و پیشه وری و خائن شده به ایران بدلیل ظلم حکومت آخوندی (اکنون نیز در سوریه، کلاس های زبان تورکی بمنظور افزایش سگ وفادار به عثمانی راه انداخته شده است)
  2. عثمانی، عاری از قوانین ظالمانه و فرصت طلبانه و برده کننده حکومت کافران دزد آیه آور عمامه دار (آخوندهای سوار بر الله باوران) است، پس سعی می نماید این قوانین عصر حجری آخوند خدا-کن استعمار چاق-کن را از طریق نفوذی هایش در ایران گسترش دهد تا زمینه تجزیه مساعدتر شود.
  تبعات منفی قوانین آخوند خداکن و آخوندزاده چاقکن در حکومت آخوندسالار:
  – عدم سازگاری نذر و شفاگرفتن و عمامزده ها و چاه جمکران و دعای باران آخوند با شاخص های توسعه در قرن 21
  – سرکوب تفریحات و حقوق اولیه توسط آخوند: سرکوب اراده شخصی (لباس، مو، خوردن غذا دررمضان)، انحصاری شدن ساحل ها و از بین رفتن شنای مختلط (یکی از جاذبه های اصلی توریستی عثمانی)، حمله به دوچرخه سواری بانوان در شهر، حمله به زنان و مراکز تفریحی و کنسرتها.
  – به لجن کشیده شدن زبان فارسی: پروارشدن شاعران و ملیجک های چاپلوس ولایی، سرکوب و حبس پاسداران زبان فارسی (هالو، بادکوبه ای، …)، سانسور سینمای مستقل، افزایش سینمای متملق، از بین رفتن همه گیری موسیقی، نبود خواندگان زن.
  – به لجن کشیده شدن اقتصاد ایران: افزایش نجومی تعداد آخوند و آخوندزاده و یقه سفید و صراف سکه دلار و الباقی انگلهای حقخوری و انتقال اموال دزدی به کانادا و ترکیه و اروپا، افزایش تعداد عمامزده برای جمع آوری غبار (پول شکم و زیرشکم مفتخورها)، حقوق ناچیز و بردگی حقوق بگیران غیرحکومتی، پراید 120 میلیونی و قیمت نجومی ساختمان، هزینه سنگین پرورش آموزش تجهیز و ارسال سگملا، ارز دولتی، رانت و اختلاس بانکی، دلالگری و کاهش ارزش ریال، ایرانفروشی بدون بازگشت ارز، تمرکز بر اسراییل و از دست دادن تمرکز بر ایران.
  – کیفیت پایین زندگی اکثریت در ایران آخوندزده (نارضایتی گسترده زیر خاکستر): آلودگی هوا و محیط زیست، عدم وجود زیرساخت های ابتدایی شهری، عزاداری و آلودگی صوتی، راه انداختن ایستگاه های لباس نظامی ها در وسط شهر، نبود نظم شهری و ساختمانسازی جنگلی و از رده خارج، محدودیت و از رده خارج بودن حمل و نقل شهری، نبود تفریح شبانه بعد از کار، تاریک بودن شهرها و ترافیک سنگین شهری، از بین رفتن تاریخ هویتی ایران توسط آخوند انگلیسی.

  بنابراین، اگرچه عثمانی در دزدیدن نفت سوریه و عراق و لیبی بطور موقت متوقف شده است، اما دست بالا را دارد و می تواند از آخوند چاقکن بودن و تبعیض آمیز بودن قوانین حکومت آخوند، سواستفاده حداکثری نماید و درنهایت بخش نفتخیز سوریه و عراق و لیبی و بخش حاصلخیز شمال ایران را نیزتجزیه نموده و از ساکنان زیر یوغ آخوند له شده این مناطق سگهایی وفادار بسازد و ساکنان این مناطق را از ستم آخوند دزد غارتگر قاتل و آخوندزاده فاحشه قدرتهای جهانی که شعار انحرافیشان "مرگ بر اربابانشان” است، نجات دهد.

  البته عثمانی خیلی دیرتر از مابقی دزدان وارد این بازی ایران-خوری شده است.

 17. اسلام یا هر ارتجاع دیگر (یهود، مسیحیت، کمونیسم، …)

  3 جزء تشکیل دهنده دارد:

  اول. خداسازها، خالق منتفع آن ایدئولوژی(=پیامبران، امامان، کشیشان، آخوندها، چپهای افراطی، نفوذی های چپ غربی و عثمانی و استعمار، …) که پول پارو می کند و برای ردگمکنی و خدا-شدن، هاله ای از جنس نور(= از مبعوث شدن از سوی خدای-نوکر-ساخت شیاد و حقوق بشر چپی-اروپایی-کانادایی خمینی-آور خاوری-نواز تا مدرکهای علمی قلابی از دانشگاههای معروف)

  * اینها از جنایات و کثافتکاریهای خویش باخبرند اما نمی خواهند که برملا شوند، بخاطر اجزای زیر:

  دوم. فاسدان و حریصان:
  2/1 فاسدان مسکین بی امید: آنهایی که به رسیدن سریع به حرامسرا و باغ و ملک هایی با برده-جنسی و شراب جاری در این دنیا امیدی ندارد (= دعا گوش-کنها، زائران حقیقی و نه بازارگرم-کن ها، نذری-خورها، الباقی فاسدان مسکین یا مستضعفین، …)

  2/2 آنهایی که با مفت-خوری به ثروت رسیده اند و خواهان ادامه این مفت-خوری در پس از مرگ هستند (= کسبه و اهل بازار، صراف سکه و دلار، مشاوران املاک، واردکنندگان جنس بی کیفیت با برچسب ژاپن، بانکی ها و مالیات گیرندگان صاحب رانت، نمایندگان مجلس خبرگان یاوه گویان جمعه، …)

  سوم. مسکینان با امید:
  2/1. فاسدان مسکین با امید (غلامان خدا-سازها): آنهایی که در رسیدن سریع به ثروت از هیچ جنایتی رویگردن نیستند (= فرماندهان/زندانبانان حزبملا/داعش/طالبان/خمینی/خامنه ای/…)

  2/2. شهدا، عقده ای های مسکین بی امید: آنهایی که فقط با ریختن خون سیراب می شوند و پیاده-نظام/سگ خدا-سازها و غلامان خدا-سازها (فاسدان مسکین با امید) هستند (= شکنجه گرها، شلاق زنها، دست و پا و سر برها، خود-انفجاری ها، چماق-دارها، جلادان، سانسورچی ها، …)

 18. درود فراوان خدمت استاد مشیری گرامی.ضمن آرزوی سلامتی برای شما بزرگوار،عرضی داشتم خدمت شما!بنده سال هاست که برنامه های شما را در یوتیوب دنبال می کنم و لذت می برم و فرا می گیرم از این همه دانش شما استاد بلامنازع!اما یک اشکال بزرگ در کانال یوتیوبی که صحبت های شما را آپلود می کند وجود دارد که آن این است شخصی که ادمین کانال است در همه برنامه های شما،تمام موسیقی هایی را که شما در حین برنامه پخش می کنید را حذف می کند و این موضوع یک مشکل بزرگ دارد که وقتی شما درباره آن موسیقی توضیح فنی می دهید،با پخش نشدن آن هیچ مطلبی دستگیر بنده حقیر نمی شود!تمنا دارم موضوع را پیگیری نمایید و در رفع آن به دوستان تاکید داشته باشید.سپاسگزارم.جاوید ایران زمین،زنده باد آزادی.

 19. الله، دروغی که دزدان قدرت و ثروت آفریده اند
  الله جدید نیز نمی تواند خورشید را از غرب درآورد

  آخوند به فرمان و آیات الله های چپ اروپایی و دموکرات آمریکایی

  هرگز نمی تواند، اجازه ندارد:
  ایران را از جنگ دور نگه دارد
  ایرانی را اعدام و شهید نکند
  دختران ایران را در 9 سالگی تجاوز و صیغه نکند
  بیوه های سربازان خام ایرانی را به زباله های عراقی و لبنانی ندهد
  پول ایرانی را ندزدیده و به بانکهای انگلیسی کانادا نفرستد
  آخوندزاده ها را با سکه و رانت دزدیده شده از ایران پروار نکنند و به اروپا و آمریکا نفرستد
  جشن های ایرانی را جایگزین عزاداری های زباله های اخراجی عراقی و لبنانی نماید

  الله آخوند، چپ بیخدای اروپایی و آمریکایی است
  اما
  آخوند، الله ساده لوحان و صدالبته فرصت طلبان ایرانی است.

  الله چپ سالهاست از بازی پلیس بد (داعش) و پلیس خوب (آخوند نوکر اروپا) برای دوشیدن خاورمیانه بهره برده است. اما پیشبینی نمی کرد که روسیه و عثمانی و اعراب نیز وارد این بازی شده و جای پلیسهای خوب و بد را عوض کنند.

 20. حکومت دینی، فسادزا؛ و دین، استتار مفسد خالق الله/دین است.

  فقیر خالق الله، دین را می سازد تا در امنیت جهالت حوری/برده جنسی-خواهان قاتل متجاوز و در پناه استتار دینی کورکننده چشم بینای اهل اخلاق به ثروت و قدرت برسد.

  نوکری انقلاب عمامه پوشان برای جیب گلوبالیسم مارکسیستهای اروپایی-دموکرات

  الله اکبر آمد؛
  خدای الله اصغر آمد؛
  منجی نفوذی عمامه پوش نوکر ملکه استعمار؛
  منجی عمامه پوش زاده بی عمامه ساکن استعمار؛
  با کرونا، با رای پستی، با چاپ رای، رای مرده، با کپی با اپ تعوض شمارش آرا آمد؛
  بایدن، مشاور سابق کارتر خمینی آور آمد.

  منتظر تکرار نمایش دلارآفرین داعش و سپاه و حزبملا و جنگ صوری اسرائیل و عمامه پوش نفوذی(اسلام در خطر است) برای نظام سلطه اروپایی-دموکرات باشید.

  خاوری ها را آماده کنید! برای بازگرداندن دلارهای رسیده به ایران ناشی از ایرانفروشی و معدنفروشی، به بانکهای نظام سلطه اروپایی-دموکرات در کانادا و استرالیا و سوئیس و انگلستان و غیرو.

 21. سلام بر استاد مشیری عزیز. لطفا پیام بنده پخش نگردد. استاد عزیز در مورد جناب آقای سلیمانی که با آقای عقیل هاشمی از شبکه کلمه در مورد اسلام مناظره میکردند نظر فرمودید و برایتان جالب بود. استاد مشیری بزرگوار شخصی بنام دکترفریبرز نیز چند سال پیش با جناب سجودی در برنامه ایشان به اسم شیعه صفوی مناظره ای کردند در مورد قضیه افک که مربوط به تهمتی بود که به عایشه زده شده بود. و بنده یادم است که نکاتی را که دکتر فریبرز استدلال میکردند برگرفته از فرمایشات شما بودو خیلی جالب استدلال میکرد و سجودی شبکه کلمه مثل همه این اسلامگراهای متعصب فقط مغلطه میکردد ولی هیچکس حتی شما به مناظره ای که دکترفریبرز با آقای سجودی در مورد افک انجام دادند توجه ای نکرد. یادم است زمستلن سال 1393 بود. که دو ماه پس از مناظره بنده خبردار شدم که دکتر فریبرز توسط ماموران امنیتی احضار شده بوده است.

 22. درود بر شما
  سپاسگزاریم برای برنامه های خوبتان.
  به نظر من وقت گفتگو با آقای جعفری مقداری هدر رفت. برخی خاطرها (نسبت به مطالب اساسی) این اندازه مهم نیستند که وقت گذاشته شد. کاش از پیش درباره موضوع های مهمتر و اساسی پرسشهایی آماده میشد تا ایشان پاسخ دهند و روشنگری کنند. بنظرم باند حزب الله کم کم آقای خمینی را دوره کردند و به مسیر دیگری بردند، هرچند خود خمینی زمینه مساعد داشتند. تاکید میکنم خود زمینه مساعد داشتند. احمد خمینی هم کم کم به دام آنها افتاد و خود عنصری مضر شد. ولی این باند حزب الله با سرانی چون بهشتی و آیت و رفسنجانی (پلید تر از همه) و دیگر سران مانند سران سازمان مجاهدین انقلاب و بعضی دیگر بودند که کنترل اوضاع را به دست گرفتند و بر خمینی هم اثر گذاشتند و این وضع را پیش آوردند. این نکته باید از پرسشها باشد، همچنین جریان مجلس خبرگان اول و نقش منتطری و بهشتی و آیت و …، تشکیل نهادهای سرکوبگر توسط باند حزب الله سانسور و سرکوب بیرحمانه، کشتار، زندان و شکنجه مردم، نقش منفی برخی گروهای (چپ) که از زمینه سازان درگیری های پس از انقلاب شدند، زمینه رخداد جنگ، آغاز حمله صدام به ایران و وضع جامعه و حکومت در آن زمان، موضع ضد ایرانی خمینی و باند حزب الله و تبلیغ گسترده ضد ایرانی که تاکنون ادامه دارد، اسلام ادعایی خمینی و باند حزیب الله، بحثهای اقتصاد یا مکتب و حکومت اسلامی، تعهد یا تخصص، و … و سرانجام جنگ، غارت کشور، ارتباط پرهزینه با گروه های خارجی چریکی یا غیر آن، کودتای خرداد 60، جریانهای پس از آن زمان تاکنون.
  خواهشمندم با برنامه و زمانبندی مطالب پایه ای و جریانهای اثر گذار مطرح شوند. وقت کم است و ادامه دهید. از حاشیه و موضوع های شخصی بپرهیزید. برخی موضوع ها مانند رفتند سنجابی نزد خمینی و بی اعتنایی او اهمیتی ندارد که وقت گذاشته شود.
  از جناب عالی و همکارانتان در آن برنامه سپاسگزارم و آرزومند تندرستی برایتان
  بجای ارسال کنید هم خواهشمندم بنویسید : بفرستید.

 23. سلام جناب اقای مشیری هم اکنون از بالای 90 میلیون نفر جمعیت ایران بیش از 80 میلیون نفر از پیام رسان واتساپ استفاده می کنند لذا بنده پیشنهاد می کنم که شما هم شروع به استفاده از این پیام رسان کنید.
  اگر سوالی داشتید به ایمیل بنده پیام دهید.
  با تشکر

 24. مدتهاست بر تشخیص نوع حکومت جمهوری اسلامی می اندیشم؟
  اغلب تعاریفی که توسط علمای سیاست و تاریخ ارائه شده است آنست که بعضی جمهوری اسلامی را
  استبدادی و عده ای دیگر مافیائی و عده ای آنرا شبهه فاشیستی و دیگرانی نیز نوعی از آنارشیسم می نامند.
  با مراجعه به تمام تعاریف عناوین فوق به این نتیجه می رسیم که همه آنها علاوه بر داشتن وجوه اشتراک بیش و کم ، در یک موضوع بغایت مهم و اساسی شریک هستند و آن وابستگی همه آنها به سرزمین مادری است و خوب یا بد همه بدنبال آرمانشهر شبهه افلاطونی هستند هرچند که میدانیم تجربه تاکنون دلیلی بر رد نظر چرچیل در خصوص اینکه متاسفانه دموکراسی بدترین نوع حکومتهاست به استثنای نوع حکومتهائی که بشر تا کنون آنها را آزموده ،ارائه نداده است.
  بررسی رفتار جمهوری اسلامی از ابتدا تا کنون ما را به این نتیجه می رساند که قالب حکومتی جمهوری اسلامی ، حکومت اشرار است. اگر به کارآئی عناوین و القاب موجود در جمهوری اسلامی نیک بنگریم تعاریف عملی این عناوین بدین شرح است:
  رهبر مسلمین جهان و یا رهبر فرزانه انقلاب اسلامی = سرکرده جمهوری اسلامی
  امیر – سپهبد – = سر تروریست
  مادون امیر و سپهبد= اراذل و اوباش
  و قس علیهذا….
  اینجاست که معنی عملکرد آمریکا در برابر قاسم سلیمانی مشخص میشود اگر آمریکا در حقیقت جدای از پشت تریبونها و برابر دوربینها ، جمهوری اسلامی را حکومت قلمداد میکرد و برای آن شخصیت حقوقی سیاسی معتبر قائل بود ، هیچگاه عالیترین فرمانده نظامی یک حکومت مستقر را نمی کشت.
  آمریکا و قدرتهای جهانی در تعامل عملی با جمهوری اسلامی از ابتدا تا کنون در عالم عمل نه تعارفات دیپلماتیک ،هیچ شخصیت حقوقی مشروع حکومتی برای جمهوری اسلامی قائل نبوده اند و اینجاست که با بررسی 42 سال تسلط اشرارعلاوه بر مشاهده فهرستی هولناک از جنایتهای رنگارنگ، نیزجنگ مستقیم و غیر مستقیم ، سرمایه گذاری های غیر استراتژیک ، رویاهای ایدئولوژیک ، عدم سرمایه گذاریهای علمی و فرهنگی ، رها کردن کشور و عدم توجه به رفع مشکلات موجود ، عدم برنامه ریزیی های حکومتی و …. رامشاهده میکنیم و تنها نتیجه ای که حاصل میشود اینست که هر ثانیه زنده بودن جمهوری اسلامی خسارتهای جبران ناپذیری برای کشور ایران که به بیماری حکومت اشرار گرفتار شده است در بر داشته است .

 25. پیش از آنکه دولت جدید در آمریکا ، قدرت را بدست بگیرد ، گمانه زنی ها در خصوص اینکه در صورت انتخاب آقای بایدن به ریاست جمهوری ، آمریکا سیاست خود را در راستای خواستهای رژیم جمهوری اسلامی تنظیم خواهد نمود و چون اروپا که خواهان تجارت با ایران هستند و با سردمداران جمهوری اسلامی همراهی دارند ، آمریکا نیز همین طریق را خواهد پیمود.
  بیشتر گلایه ها که البته بحق هم هست پیرامون محور عدم توجه به جنایت سیستماتیک رژیم که در قالب نقض حقوق بشر بیان میشود ، می گردد.
  علیرغم آنچه تصور میشود ، قدرتهای اروپائی و ایالات متحده میزان و محدوده روابط خود را با هر کشوری بر اساس نوع برخورد حکومت آن کشور با مقوله حقوق انسانها تنظیم می نمایند .در اینجا دو نکته حائز اهمیت است :
  قدرتهای جهانی می بینند از آنجا که رژیم، کشور ایران را در اشغال دارد و بر کل منابع انسانی و غیر انسانی کشور مسلط است ، آنچه که مربوط به منابع غیر انسانی است رویه تاراجگری را در پیش گرفته و در خصوص نوع رفتار رژیم نسبت به مردم که روزی نیست که کسی را با طناب به بالای دار نکشیده و فردی دیگر را تا شانه در گل فرو نکرده و سنگسار نکنند و یا دستی را زیر اره قطع نکرده و یا بخاطر خوردن و آشامیدن در ماههائی دراز نکرده وشلاق نزده و در زندانها اخبار تجاوز و در خارج زندان مصادره اموال مردم و صدها نمونه از انواع آزار و شکنجه و ترور و …. صورت نگیرد.
  باری قدرتهای جهانی با مشاهده آنچه که از اعمال رژیم هنگام تسلط از خود بروز می دهد و در سیاست خارجی خود از نابودی کشورهای دیگر به صراحت سخن می راند و به سفارتخانه های کشورها حمله نموده و پرچم کشورها را به آتش کشیده و یا بر روی آسفالت نقاشی کرده و با آدم ربائی و حتی به خطر انداختن راههای بازرگانی و تجاری ماهیت جنایتکار خود را آشکار ساخته است، هیچگاه اجازه نخواهند داد رژیم به قدرت بمب اتمی دست یافته که در این صورت تردیدی در استفاده از آن توسط رژیم وجود نخواهد داشت.
  نکته دیگر اینکه هیچیک از رهبران اروپائی و آمریکائی نمی خواهند با دست یافتن جمهوری اسلامی به بمب اتم ، نام خود را در تاریخ بعنوان کسانی که در زمان آنها یک رژیم شیطانی به یکی از مخربترین سلاحهای کشتار جمعی دست یافته، ثبت نموده و از آن بالاتر ، برای گرفتن بمب اتم از رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی نیازمند یک جنگ با سلاحهای فوق پیشرفته ای است که برای نمونه طبق گزارشی که ارتش ایالات متحده در خصوص درگیری نظامی با کره شمالی به پرزیدنت ترامپ ارائه داد و در آن اشاره کرد در صورت وقوع جنگ ، در روز اول ، 10 میلیون نفر در پایتخت کره شمالی روی زمین خواهند خوابید، درگیر جنگی با جمهوری اسلامی شوند و از این بابت نیز نام بسیار هول انگیزی به لحاظ میزان کشته ها، از خود در تاریخ بجای گذارند.
  نتیجه اینکه ، قدرتهای جهانی ،به مقوله ضدیت رژیم با حقوق بشر توجه داشته و آنرا سرلوحه تعامل خود با رژیم قرار داده اند و اتفاقا همین نقض حقوق انسانها و حیوانات و طبیعت، توسط رژیم است که با آن کاروانی از تحریمها و تحقیرها را بدنبال رژیم جنایتکار اسلامی به راه انداخته و تاکنون رژیم و سردمداران جنایتکار آن در ردیف دولتمردان متشخص و آبرومند وقابل اعتماد دیده نشده اند.

 26. استاد محترم
  با تقدیم مراتب ادب و ارادت خدمت حضرتعالی و تبریک نوروز 1400 ، مطالبی در بعضی رسانه ها توسط افرادی بیان میشود که اکثرا از بغض جمهوری اسلامی خود به بیراهه افتاده اند. بسیاری از مطالب ارائه شده توسط رسانه ها بیننده ای جز دست اندرکاران تهیه برنامه که از سر اجبار آنرا می بینند و خود فرد گوینده و احتمالا خانواده آنان ، ندارند.
  اما بعضی دیگر به دلیل قدرت نسبتا بالای بیان گوینده یا مصاحبه شونده ،متاسفانه مورد توجه بینندگان قرار دارند و اکثرا مطالب آنان بعنوان حقیقت تاریخی در محافل مختلف بازگو میشود.
  یکی از آن افراد آقای امیر طاهری است.
  دفاع ایشان از استبداد پهلوی ، همچون دفاع سایر طرفداران آن خاندان نیست. به نظر می آید دفاع ایشان نوعی سعی در گذاردن پوشش بر نقش احتمالی خود در سرکوب و بیداد زمان محمد رضا شاه است .
  ایشان در مصاحبه ای که سال گذشته داشتند گفتند زمانی به آقای رضا پهلوی گفته اند که از هر چه در زمان رضاشاه و محمد رضاشاه رخ داده است دفاع کرده و آنها را تخطئه و یا محکوم نکند. این عین عبارت شخص آقای طاهری است.
  در مصاحبه های دیگر به کرات ایشان از کودتا نبودن ، کودتای محمدرضاشاه علیه دولت مصدق سخن به میان آورده و آنرا حق پادشاه طبق قانون اساسی مشروطه ! می دانند . در حالیکه طبق قانون مشروطه اصلا قرار نبود شاه کاری کند و از آن مهمتر حکومت رضاشاه و محمد رضاشاه مشروطه نبود. دقیقا رضاشاه تمام فرزندان دشمن ترین فرد نسبت به مشروطه بعد از محمد علی شاه قاجار ، یعنی خاندان شیخ فضل الله نوری را دائر مدار امور کرد که خانواده های نصر و آزمون و کیانوری و نوری …. از آنجمله اند و اتفاقا دادستان محاکمه مصدق هم جناب آزمون از احفاد همان شیخ مشروطه ستیز تشریف داشتند . از زمان کودتای رضاخان علیه قاجاریه ، بساط مشروطیت برچیده شد و سیستم حکومت برگشت به همان ظلم و جور زمان قاجاریه که نمونه آنرا در خاطرات مرحوم صدرالاشراف می توانیم بخوانیم و البته حکومت جمهوری اسلامی هم ادامه حکومت پهلوی است و اگر هم بگوئیم خیر نیست اما میوه همان درختی است که مرحوم رضاشاه در سوم اوت آنرا غرس کرد و در مجلس پنجم آنرا وجین کرد و فرزند خلف ایشان در 28 مرداد آنرا آب و کود داد و میوه آن توسط حضرت خمینی چیده شد ، میوه ای که بر باد رفتن جان و مال و ناموس مردم ایران بود.
  حال حضرت طاهری می فرمایند جناب محمدرضاشاه طبق نامه ای مصدق را عزل کرده است و حق قانونی او بوده است. اینکه حق قانونی او نبوده بحثی نیست اما گیریم که حق او بوده ، من اطلاع ندارم آیا پست خانه زمان محمدرضاشاه ، با تانک محموله های پستی را جابجا میکرده اند؟ دقیقا همه کسانی که بعد از کودتای 28 مرداد ادعای سرنشینی بر روی تانک داشتند از مواهب عدیده برخوردار شدند فقط می ماند انشاء الله مثل قضیه مختار که ابتدا فرستاد دفتر وقایع نگار عاشورا را بیاورند و طبق دفتر حمید مسلم که اسامی افراد مقابله کننده با حسین بن علی در آن ثبت و بر اساس همان دفتر از هدایای ونعم دستگاه بنی امیه برخوردار شدند ، آنان را از بین برد ،روزی اسامی همه سرنشینان آن تانک نیز اعلام تا در محضر مردم شریف ایران بیشتر معرفی گردند.
  در اظهار نظر اخیر ایشان در تلوزیون من و تو فرمودند رضاشاه اصلا کودتا نکرد و کودتا نبود!!!! این دیگر از آن حرفهائی است که ظن بسیار قوی در گذشته آقای طاهری در سرکوب و شکنجه مردم با توجه به اینکه دو سال پیش فرمودند در جلسات دربار شرکت داشته اند در انسان بوجود می آورد که ایشان اصلا هدفشان دفاع از خود است نه پهلوی.
  شخص رضاشاه پهلوی در پاسخ به نمایندگان مجلس در همان زمان به صراحت گفت من کودتا کرده ام و دنبال چه کسی هستید؟ و مسئولیت آنرا می پذیرم . حتی رضا شاه نقشی برای سید ضیاءهم در همان سخن خود قائل نشد. عین همین عبارت در کتب مختلف تاریخی بی طرف از جمله کتاب تلاش آزادی اثر استاد باستانی پاریزی که از امهات کتب فارسی منتشر شده در خصوص مشروطیت ایران است نیز آمده است. علاوه براین استاد باستانی در تمام نوشته های خود در خصوص واقعه انقراض قاجاریه و 28 مرداد آنهارا زیر عنوان کودتا مطرح ساخته اند . سایر اندیشمندان بی طرف نیز از کودتاهای مکرر پهلویها علیه ملت مطالب بسیار ارائه کرده اند.
  سئوال مشخص از حضرتعالی اینست درست است که دفاع آقای طاهری از پهلوی مثل تبلیغات سیگار میماند و همانقدری معتبر است که تخطئه آن دوران توسط جمهوری اسلامی ، اما با توجه به اینکه دفاع ایشان بسیار شبیه دفاع خمینی و خامنه ای و رفسنجانی و رفیقدوست و ولایتی و میر حسین موسوی و پورمحمدی و نیری و خلخالی و محمدی گیلانی و ریشهری و لاجوردی و رئیسی و مهدوی کنی و جوادی آملی و نوری همدانی و مکارم شیرازی و مصباح یزدی و سایر رفقا و شرکا که مستقیما در قتل عام مردم نقش داشته اند از جمهوری اسلامی است که سعی در فرار و عدم رسیدگی به جنایات خود دارند، آیا از گذشته آقای طاهری شما اطلاعی دارید ؟ و اگر شخصا ایشان را نمی شناسید آیا افراد مطمئنی سراغ دارید که از آنان در خصوص ایشان تحقیقی فرمائید و در برنامه خود برای بینندگان بیان فرمائید؟
  حال افرادی مثل حضرت علامه طاهری با دروغ میخواهند به جنگ ظلم جمهوری اسلامی بروند!!! بیچاره مردم ایران. جای شکر آن باقیست که جنایت علیه بشریت مشمول مرور زمان نمیشود و به محض فراهم شدن فرصت مناسب ، به پرونده جنایتکاران عصر پهلوی نیز همزمان با پرونده جنایتکاران عصر جمهوری! اسلامی در دادگاههای صالحه رسیدگی خواهد شد.

 27. اولین کمونیستها، پیامبران فقیر بودند که با ساختن خدای نوکرشان به قدرت و ثروت رسیدند

  تمام بدبختی مردم ایران و خاورمیانه در حال پیاده شدن توسط ماموران اطلاعاتی عمامه دار استعمارگران: عمامه دار کارتری-نوفلوشاتویی، دموکرات-انگلیسی (+نوکران فرانسه و آلمان)، و عمامه دار عثمانی-قطری-اخوانی است. آنوقت شما عزای چین را گرفته اید!!!

  این چه تایید صلاحیتی است که یکی دزدتر از دیگری است. آیا آنها که تایید صلاحیت می کنند نیز از اعضای مشترک المنافع این دزدی و غارت اموال ایران هستند؟!

  پول و ارز و نفت و طلای ایران به خارج از ایران رفته و نکبت و ذلت و هسته ای بدون فایده برای ایرانیان داخل.

  اموال ایران با صرافی های مجاز، با بیت کوین، با پولشویی در آثار به اصطلاح هنری و اخیرا با اولین توئیت رئیس توئیتر، نوکر استعمار دموکرات-انگلستان (+ دو نوکر آلمان و فرانسه) به بانکهای عمدتا انگلیسی و ویلاهای عمدتا کانادایی و آمریکایی و استرالیایی فرستاده می شود.

  نماینده مجلس (کیوان مرادی کوچکسرایی)، بی دلیل نیست که بر سر مرد صنعتگر فریاد می کشد که: ” هیچی نیستی، برو پادویی ات را بکن.”

  این نمایند مجلس انقلابی درست گفته است که: "اگر در ایران کنونی، دزد نیستی!!!، پادو (صنعتگر، شهید، معلم، محقق، …) هستی!!!”

  همگی دزد اسلامی شوید با ریای اسلامی (چفیه تسبیح عمامه قرآنجیبی ریش جای مهر پیشانی یقه سفید آخوندی)،
  تا برای خویش قصر بخرید، یکی در ایران و یکی در کانادا و ترکیه و استرالیا؛
  تا پورشه و بنز بخرید با غارت ایران بنفع نظان سلطه استعمارگر دموکرات-انگلستان؛
  تا پراید و مرغ و شهادت و اعدام را در صف، با کوپن، به ایرانی پادو دهید.

  واقعا ملت خاورمیانه تا چه اندازه ابله هستند که کشورهای بزرگ مانند آمریکا و انگلستان و عثمانی، با گذاشتن عمامه بر سر ماموران اطلاعاتی اشان، آنها را به کشتار یکدیگر تشویق می کنند:
  تا هم قیمت نفت پایین آید؛
  تا هم فروش پول دوده شونده (اسلحه) بالا رود
  تا هم فرار پول و سرمایه از خاورمیانه به بانکهای استعمارگران در کانادا شدت گیرد.

 28. سلام بر شما و خسته نباشید به همه دست اندرکاران برنامه سرزمین جاوید
  حضرت روح الله خمینی قدس سره شریف می فرمودند نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی
  اکنون حیات و ممات نه تنها جمهوری اسلامی بلکه مردم و کشور ایران در دست شرق و غرب عالم است و حضرات
  جمهوری اسلامی به نمایندگی از طرف امام عصر (عج )،خائب و خاسر با گردن شکسته خدمت سران استکبار جهانی رفته و برای ادامه خیانت و جنایت خود کسب اجازه می فرمایند.
  ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای مدظله العالی بر بومی سازی همه نیازها تاکید دارند درحالیکه فرهنگ و باور مردم وارداتی و مربوط به اعراب است حتی خود پیامبر اعراب هم از قول شخصی بنام الله نقل کرد که ما ( الله ) برای هر قومی پیامبری به زبان خودشان می فرستیم.ایرانیان هوشمند همان زمان با گرفتن برخی جملات از کتاب اعراب ، تمام صفات اهریمن را یک کاسه کرده و تحت عنوان سنت و سیره و حدیث قدسی به الله نسبت دادند و اکنون خدائی که ایرانیان می پرستند همان اهریمن زمان باستان است. خدائی که با طناب خفه میکند، شلاق میزند ،شکنجه میکند ،دست و پا قطع میکند ،تجاوز میکند ،مصادره اموال می کند و ….
  وانگهی بومی سازی اتم و تکنولوژی و غیره بماند. فارغ از مقام عظمای ولایت که پوشش آن عزیز را حللی از نور است ،از آنجا که در این 40 سال صنعت نساجی نابود شده است اگر بخواهیم از شرق و غرب عالم تنبان وارد نکنیم ، می بایست لخت و عریان به زندگی ادامه دهیم .این درحالیست که کشور زمان صفویه از صادر کنندگان عمده ابریشم بود هر چندکه همان زمان چینی ها صنعت ابریشم ایران را با آفت کرم ابریشم نابود کردند و دزدی های انحصارگران اواخر عهد صفوی هم خسارتی کمتر از آفت کرم ابریشم چنینی ها برای ابریشم ایران نداشت.
  کرونا هم نمونه ای از آنچه در طول این 40 سال بر ایران رفته است می باشد. یک ملای بی غیرت بی سواد خائنی با دخالت در امری که تخصص آنرا نداشت بنام سید علی الحسنی الخامنه ای گفت واکسن خارجی نیاورید کار را به جائی رسانده که بیمارستانها فقط مریضهای اورژانس را می پذیرند و تمام تختها و سردخانه ها پر شده است. اداره بقیه امور کشور نیز از همینگونه است.
  آخر آنکه همان ملای بی غیرت بی سواد خائن اکنون همان کاری را که شوهر عمه خائن بی غیرت دزدش بنام محمد خیابانی که میخواست آذربایجان را از ایران جدا کند و اجل بدست قوام مهلتش نداد ، او کل ایران را در حال از بین بردن است و هلم جرا…

 29. **** پرسشی در باره دحیه کلبی
  با درود فراوان به هم میهن شریف آقای بهرام مشیری و با سپاس از روشنگری هایتان.
  پرسشی داشتم که اگر خواستید به آن پاسخ بدهید. این نظر فردی من است، ادعایی هم ندارم. برمیگردد به دحیه کلبی. سوره روم را که میدانید که در آن محمد ازپیروزی ارتش ایران بر رومی ها بسیار ترش کرده و آرزوی شکست ایران را دارد. بواقع حمله مجدد ارتش روم با فرماندهی هراکلیوس (هرقل) ضربه بسیار سنگینی بود که ارتش ایران را متلاشی کرد و زمینه ساز ورود دزدان مدینه به ایران شد. دحیه کلبی در ایران خراجگزار حسن بود و جسد ناپاکش هم در استان فارس خاک شده. دحیه کلبی در سالهای ابتدایی اوج گیری محمد، نماینده ی وی نزد هرقل بوده.محمد به اشغال ایران بسیار می اندیشیده و وعده شکم سپید زنان ایران را به امت اسلام میداده.
  پرسش این است : آیا این احتمال وجود دارد که حمله هرقل به ایران به تحریض محمد و با وساطت دحیه کلبی بوده باشد ؟

 30. درود همه حق جویان گیتی بر استاد مشیری و یاریگران برنامه سرزمین جاوید
  چند روز پیش سخنانی ضبط شده از جواد ظریف پیرامون مشکلات گروهک دیپلماسی رژیم جنایتکار اسلامی با گروهک تروریستی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در زمینه به اصطلاح سیاست خارجی منتشر شده است.
  از این موارد در رژیم بسیار است که یکی به اصطلاح رازی را هویدا و خود را دلسوز مردم و ایران معرفی میکند (مثل سید دکتر محمود احمدی نژاد سلام الله علیه ) .
  ترجیع بند همه این موارد اینست که دیگری مانع پیشرفت ایران است و دشمن مردم ایران و من دوستدار ایران و مردم ایران. طرف مقابل هم به راحتی آنرا تکذیب میکند که نتیجه آن یعنی هیچ.
  اگر براستی جنایتکاران رژیم قصد خدمتی به کشور ایران و مردم ایران دارند به سه سئوال اساسی در خصوص خود پاسخ دهند که دیگر نیازی نباشد که طرف مقابل آنرا تکذیب یا تایید کند.
  1- نقش مستقیم خود در تجاوز جنسی به مردم ایران
  2- نقش مستقیم خود در کشتار مردم ایران
  3- نقش مستقیم خود در شکنجه مردم ایران
  همه میدانند ، تمام افرادی که برای رژیم کار میکنند بصورت مستقیم و غیر مستقیم در تجاوز و کشتار و شکنجه مردم ایران می بایستی نقش ایفا کنند ، وگرنه مثل مردم ایران باید یا معتاد شوند وکنار خیابان بسر برند، یا ساکت شوند و فقط مشاهده کنند و یا از کشور فرار کنند.
  تنها دو نفر به علاوه چند نفر مشخص را ما در رژیم جنایتکار اسلامی داریم که شخصا پای جنایت کشتار و شکنجه وتجاوز خود ایستاده و تائید کرده اند آنهم یکی مرحوم مغفور حضرت امام رحمه الله علیه و دیگری مقام معظم رهبری علیه السلام و دیگران هم چون حضرت آیت العظمی رئیسی و حضرت آیت الله العظمی خلخالی و چند حضرت آیت الله العظمای دیگر، بقیه همواره از محاسن خود و معایب دیگران به تکه پاره کردن سخن پرداخته اند.

 31. جهان پس از ترامپ: جفتگیری مجدد اسلام و کافران اسلام-سوار

  جهان پس از ترامپ: جفتگیری مجدد اسلام و استعمارگران دموکرات-اروپایی

  کافران کاتولیکسوار با ماسک کاتولیک و کافران سوسیالیست-سوار با ماسک سوسیالیسم اروپا در کنار محصول تجاوزات کافران مغول یعنی کافران اسلامسوار عثمانی با ماسک مسلمان عادل غیرداعشی، پس از آنکه متوجه شدند سامی(عرب و یهودی) ستیزی اشان در اروپا، برایشان گران تمام می شود (جنگ جهانی اول و دوم) به آخوند آوری روی آوردند.

  اتحاد دموکرات-اروپایی، در برهه کارتری-نوفلوشاتویی، خمینی را برای برآورده نمودن آرزوهای سامی ستیزی اشان به ایران فرستاد تا نه تنها به کشتار یهودیان بپردازد بلکه ایرانیان و اعراب را همزمان بکشد و اموالشان را غارت نمایند و اموال غارت شده را در املاک کانادا و استرالیا پولشویی کرده و در بانکهای کانادا و استرالیا انباشته نمایند و به احمقان بگویند که کار حزبملا بود و ما چاره ای جز خوردن اموال پولشویی شده توسط حزبملای کارتری-نوفلوشاتویی نداریم.

  اینک با آمدن استاد و پدرخوانده کارتر، بایدن، حوثی ها از لیست تروریسم خارج شده اند و بن لادن دیگری برای حمله به ارتش سرخ در راه است و داعش دیگری در آستین می پرورانند که اسرائیلیان و اعراب و روسها و ایرانیان را با همدیگر بکشند و غارت نمایند.

 32. درود به استاد بهرام مشیری و همکاران نیک اقبالشان.
  مطلبی که در زیر خدمت شما ارائه میشود یکی از مهمترین چالشهائی است که اگر چه نقشی در تحکیم رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی ندارد اما در حیات روزمره گی رژیم نقش قابل توجهی داشته و حیات خائنانه آنرا یاریگر است . ای کاش حضرت استاد این مطلب را در در خور برنامه ارزشمند خود برای اطلاع میلیونها ایرانی دانسته و آنرا قرائت فرمایند.
  موضوع این مطلب تلوزیون فارسی بی بی سی است که در تمام روزهای ورشکستگی و رسوائی رژیم از ابتدا تا کنون به جهت دهی افکار و بی اهمیت نشان دادن جنایتها و خیانتهای رژیم جنایتکار اسلامی در کنار رژیم و در برابر مردم قرار گرفته است.
  اینکه رسانه ای از رژیم جنایتکار اسلامی حمایت کند هیچ ایرادی بر آن نمیتوان گرفت . اما عملکرد خود را حرفه ای نامیدن از آن بحثهائی است که کمتر کسی آنرا تحمل میکند. دقیقا مطلبی که قصد توضیح آنرا دارم همین حرفه ای نامیدن عملکرد بی بی سی توسط دست اندرکاران آن بنگاه ظاهرا حامی رژیم جنایتکار اسلامی است.
  بی بی سی در روز هائی که صدای ناله و فغان مردم بلازده ایران کمتر بگوش می رسد ، با به چالش کشیدن و بیان بعضی از عملکردهای رژیم و جنایتکاران آن ، آنهم بطور کنترل شده ، به انعکاس مشکلات روزمره مردم می پردازد. از آنسو در داخل جنایتکاران رژیم علیه بی بی سی در تمام رسانه ها و سخنرانی های خود مطالبی را بیان میکنند و گزارشهائی نیز از تحت فشار گذاشته شدن کارکنان بی بی سی یا وضع قوانینی که هرگونه معامله را با کارکنان بی بی سی ممنوع میکند تنور این منازعه را داغ می نمایند. در خصوص وضع قوانین علیه انجام معاملات کارکنان بی بی سی از اینکه قانونی در مجلس شورای اسلامی ملایان تصویب شده باشد اطلاعی ندارم . شاید بخشنامه هائی وجود داشته باشد که نمیتوان نام قانون را بر آن نهاد.
  پس تا اینجا این شد که بی بی سی خبرهای ایران را که منعکس میکند با فشار و اعتراض جنایتکاران رژیم مواجه میشود.
  اما ، در روزهائی که مردم ایران در کف خیابانها با دادن جانهای عزیزانشان علیه رژیم قیام میکنند و از ظلم و جور رژیم فریادشان می رود تا جسد جمهوری اسلامی را بخاک بسپارند ، در همین جاست که بی بی سی به سهم خود به کمک رژیم جنایتکار اسلامی آمده و خبرهائیکه حتی میتوانند دروغ نباشند اما متن اصلی واقعه نبوده و جزء حواشی محسوب میشوند را بعنوان متن اصلی ساعتها روی آن کار میکند و هر چه دادخواهان فریاد می زنند که این وقایعی که بی بی سی انتشار میدهد جریان اصلی نیست ، دستگاههای دیپلماسی کشورهای غربی بکار افتاده و اخبار بی بی سی را علیرغم اینکه آنها نیز حقیقت را میدانند ، در مجامع سیاسی خود بیان و سیاستهای خود را ظاهرا بر اساس واقعیت پیش می برند.
  مثال: در خوزستان مردم بخاطر ظلم و جور و تبعیض و محرومیت و کشتار جوانانشان و نداشتن آب و غذا و سایر امکانات ضروری زندگی با تحمل هزینه آن که به قیمت جان و مال آبرویشان تمام میشود به خیابانها می آیند آنگاه در بی بی سی می شنویم که "گروهی جدائی طلب به خیابانها آمده اند و شنیده ها حاکی است که گروههای تروریستی وابسته به مجاهدین خلق نیز در بین آنان هستند”
  حال در این سانسور خبری حاکم بر ایران هر چه مردم مظلوم و بلا زده خوزستان فریاد میزنند ای بابا جدائی طلب کیست؟ ماکه جدائی طلب نیستیم ، تروریست یعنی چه . کسی به حرفشان گوش نمیکند و گوشه هائی از بعضی جاها که افرادی آنهم در حاشیه شعارهای جدائی طلبی سر میدهند را در بی بی سی و بنگاههای مشابه بر سر آنان میکوبند .
  قسمت دوم خبر بی بی سی شستن دستان خون آلود رژیم جنایتکار اسلامی است . بی بی سی رسما پرپرشدن مردم ایران ، برای نمونه در همین خوزستان را به گردن گروههای تروریستی می اندازد و دستان رژیم را شسته و در حقیقت سهم خود را در امحای اسناد جنایتهای رژیم ایفا میکند.
  البته ایرانیان خارج نیز که دستی در رسانه ها و مجامع قدرت دارند ، حرفه ای نبودن عملکرد بنگاه بی بی سی را در رسانه ها و مجالس مربوط و تصمیم گیر بخصوص در انگلستان بیان میکنند و حتی کار به بررسی عملکرد بی بی سی نیز کشیده میشود در همینجاست که بی بی سی دست در صندوق حساب ذخیره خود که همان اعتراض جنایتکاران رژیم در کارکردن بی بی سی بر خبرهای نیم بند و سطحی که در روزهای آرامش ظاهری کشور پخش نموده ، کرده و می گوید آری سند حرفه ای عمل کردن ما همین اعتراض دو طرف جریان به ماست!!! یعنی به راحتی اعتراض به خبرهای جاسوس بودن فرزند فلان ملا را با اعتراض به سانسور خبر کشته شدن جوانان و مردم ایران بدست دژخیمان رژیم و انداختن آن بر گردن گروهای تخیلی تروریستی برابر کرده و چنان خود را پاک و منزه و مبرای از هر گونه لکه تیره در عملکرد میکند که انسان آگاه را به حیرت می اندازد.
  این مطالب می بایست در رسانه ها بر روی آن کار شود. بی بی سی از ابتدای تاسیس خود از رادیو گرفته تا تلوزیون ،ضد منافع ملی کشور بوده است روزی برای مقابله با مرحوم رضاشاه و روزی دیگر در کنار رژیم جنایتکار اسلامی .
  البته ناگفته نماند که سیاست رسانه های بی بی سی که رادیو و تلوزیون فارسی آنرا نیز شامل میشود از ابتدا تا کنون در کمک به تامین منافع کشور انگلستان در سطح جهان بوده است.

 33. با سلام خدمت استاد محترم جناب بهرام مشیری و همکاران محترم ایشان
  عنوان این نوشتار شغل حضرت آیت الله العظمی سید ابراهیم رئیس الساداتی است که اخیرا به سمت رئیس جمهوری اسلامی منصوب گشته است.
  قبل از رنسانس در اروپا ، کار فیصله دادن به دعاوی مردم بر عهده محاکم بود ، پس از رنسانس و بدنبال آن تحول عمیق در سیستم های حکومتی کشورهای غربی ، دادگاه و اداره دادگستری جای محاکم را گرفت. بالتبع عناوین شغلها نیز تغییرات اساسی یافت و شغلهای جدید نیز افزوده گشت. از تغییرات عناوین و ماهیت آنها میتوان به تغییر عنوان جلاد به مامور اجرای احکام نام برد.
  اما در کشورهای دیکتاتوری بطور عموم و در ایران تحت اشغال جمهوری اسلامی بطور خصوص ، چیزی بنام دادگستری بوجود نیامده است. تشکیلات رسیدگی به دعاوی مردم همان محاکم هستند که ماهیت خود را نیز در اسم خویش نهفته دارند که هر کس وارد آن شود محکوم است. البته چیدمان اداری و عناوین شغلها و کتابچه هائی تحت عنوان قوانین فلان و بهمان نیز به تقلید از غرب دارند اما ماهیت و خروجی کار آنان همان محاکم است و افراد متصدی شغلها نیز همان وظایف ماموران محاکم را دارند. ناگفته نماند که ایران تشکیلات دادگستری را تا حدی در دوران مشروطیت تجربه کرد و ضعف آن دستگاه از آغاز حکومت پهلوی شروع شد که با اشغال ایران توسط جمهوری اسلامی تشکیلات دادگستری برچیده و بساط محاکم چیده شد.
  حضرت آیت الله العظمی سید ابراهیم رئیسی نیز از عنفوان جوانی کار خود را در محاکم جمهوری اسلامی بعنوان مامور اجرای احکام (جلاد) شروع کرد.
  قضای روزگار است یا تقدیر معظم له که تا به امروز در دو مرحله بطور مشخص ، وی حیثیت و آبروی خود را درراه جمع ثروت و کسب قدرت هزینه کرده یا بهتر بگوئیم بر باد داده است. روزی مامور کشتن هزاران جوان و کودک و پیر و زن و مرد و دختر و پسر این سرزمین شد و کار خود را با روحیه ای شاد که در نوار منتشر شده توسط فرزند آیت الله العظمی منتظری منعکس است انجام داد و روزی نیز با قبول مسئولیت ریاست جمهوری اسلامی آنهم در وضعیتی که جنبشهای مردمی خبر از وقوع انفجاری قریب الوقوع در کشور دارد و کشور ایران بخاطر عملکرد جمهوری اسلامی از جمله خود معظم له در انزوای جهانی قرار دارد و درآمدهای کشور توقیف شده و زیرساختهای کشور فرسوده و از کار افتاده و حجم بدهی حکومت به بیت المال (بانک مرکزی به تعبیر غرب) از هر زمانی بالاتر و تعهدات انجام نشده بسیار و تغییرات اقلیمی و طبیعی گلوی کشور را می فشارد و حوادث طبیعی چون سیل و زلزله و خشکسالی و بیماری حرکت آرام منفی رشد جمعیت را سرعتی مضاعف بخشیده است و کشور در منتهای فقر فرهنگی خود به لحاظ دخالت جمهوری اسلامی در سیستم آموزشی ، بسر می برد و بی اعتمادی عمومی نسبت به هر آنکس که شغلی در حکومت جمهوری اسلامی دارد در اوج و عدم اعتماد و احترام مردم به امریه های حکومت( قوانین به تعبیر غرب) نظم و نظام در جامعه را از بین برده است و در یک جمله کشور فاقد ساختارهای سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی، نظامی، رفاهی، بهداشتی ، اجتماعی و استراتژیک است و جامعه عصبانی و پریشان است . آنگاه راه حل همه مشکلات موجود را حکومت در کشتن و شکنجه و تجاوز و زندان و تبعید و فرار از کشور و پناه بردن به مواد روانگردان ، قرار داده است ، باری در چنین روز و وضعیتی برای بار دوم حضرت آیت الله العظمی سید ابراهیم رئیس الساداتی با هزینه کردن حیثیت و آبروی انسانیت ،منصب رئیس جمهوری اسلامی را قبول میکند در حالیکه وظایفش از مامور اجرای احکام کمتر وبیشتر نشده و مامور است که هر فردی را به هر منصبی که فرمودند نصب کند و هر کار که گفتند انجام دهد ،باشد که اگر عمری باقی بود در مرحله سومی هم که شاید داستان رهبر شدن معظم له باشد همان شغل اجرای احکام را در آن کسوت نیز ادامه داده و در آنجا نیز آبرو و حیثیت انسانیت را بر باد دهد( آری حیثیت انسان را بر باد میدهد چرا که خودش آبروئی ندارد فقط چون عمودی روی دو پاه راه میرود و سخن میگوید به چنین موجودی انسان می گویند به همین لحاظ یک چنین موجودی تا زنده است میتوان آبرو وحیثیت انسانیت را بر باد دهد) که تحقق این سومی بنا به شواهد وقرائن احتمالا اتفاق نخواهد افتاد و در صورت تحقق هم معلوم نیست در آن مقام ، ایشان که براستی فرزند رشید پیامبراسلام و از پیروان ایشان و در مقام دینی و امر حکومتی همتای علی بن ابیطالب و عمر و ابوبکر هستند ، تجدید نظری در شغل خود نکنند و از جلاد (مامور اجرای احکام ) به آمر احکام بدل نشوند.

 34. کنترل قدرت در افغانستان بدست گروه طالبان که اصلی ترین جریان دین اسلام بلحاظ انطباق مفاهیم نظری و عملکرد نسبت به قرآن و سیره پیامبراسلام محسوب میشوند تا آنجا که به جرات میتوان گفت که امروز رهبریت دینی جهان اسلام از سه مرکز عربستان – مصر- ترکیه، در افغانستان متمرکز شده و ملایان طالبان خلفای راستین پیامبر مسلمانان بشمار می روند ،هر چند که عده ای از کشورهائی که سازمانهای سیاسی خود را بر اساس دین اسلام معرفی کرده اند با آن مخالفت داشته باشند؛ مهمترین خبر روز جهان است
  اصولا مردمان افغانستان سرزمینی با اندیشه های اصیل دینی هستند ، مشاهده صحنه های دردناک فرار مردم از سیطره اسلام تا آنجا که حتی اگر خود نمیتوانند سرزمینشان را ترک گویند اما با دل کندن از علقه هائی که بعضا تمام زندگی آنان را معنا می بخشد چون سپردن اطفال شیرخواره به سربازانی که بنا بر حکم خلیفه پیامبر ملا عمر ، از کفار محسوب میشوند و فرار از حکومت دین اسلام ، دینی که خود مومن بدان هستند حتی با دست یازیدن به هولناکترین کار که به تصور هر کس می تواند درآید چون نشستن بر بال هواپیما و در نتیجه سقوط از آن و دیدن صدها تصویر دلخراش از متلاشی شدن خانواده ها و کودکانی که در آغوش سربازان غربی رو به سوی آینده ای نامعلوم اما بسیار متفاوت از زندگی در زیر سیطره حکومت دینی دارند، بی اختیار احساس همدردی با فرو ریختن قطرات اشک از گونه های هر بیننده و از هر نژاد و ملت و کشوری خود را نمایان می سازد.
  دستگاه تبلیغات رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی مستقر در ایران ، نجات و کمک به مردم افغانستان توسط سربازان غربی را عملیات فریب می نامند و گروه طالبان کنونی را گروهی متفاوت با طالبانی که سابقه ای هولناک از انواع جنایتهای گوناگون داشتند معرفی میکند این درحالیست که رهبر طالبان خلیفه پیامبر اسلام ملا محمد عمر است و طالبانی که اکنون کنترل افغانستان را بدست گرفته اند نه تنها از صندوق رای بیرون نیامده اند بلکه خود با اسلحه ،آنهم در برابر مردم بی دفاع ،خودنمائی میکنند. براستی اسلحه دست آنان در برابر مردم بینوای افغانستان مهمترین سند رسوائی تشکیلات تبلیغات دروغین حکومت جمهوری اسلامی ایران در دفاع از طالبان است.
  من خود ایرانی هستم و در ایران زندگی میکنم این مطالب را برای شما و افغانی هائی که ممکن است مطلب را ببینند با موضوع افغانستان می نویسم .
  دستگاه تبلیغاتی جمهوری اسلامی درحالی تغییر اندیشه و عملکرد طالبان امروز را با بیست سال پیش مطرح میکند و به نوعی مذاکره قدرتهای جهانی با این گروه را مشروع میداند که اتفاقا گروهی از مخالفان همین جمهوری اسلامی وضعیتی غیر قابل مقایسه با طالبان به لحاظ ارتکاب جنایت دارند اما با وجودیکه نیروهای تشکیلات آنان افرادی مومن به اسلام، که زنانشان با حجاب و مردانشان با پوششی موقر اما کلیشه ای کت و شلوار با داشتن سبیل ، در مجامع حضور می یابند ، باز جمهوری اسلامی آنان را گروهی تروریستی می نامد و از هر نوع ظلم وستم بر آنان از موشک باران کمپ های زندگی آنان تا شکنجه و اعدام هر کس که نامی از آنان برد که بوی هواداری آن گروه را بدهد تا ترور هواداران آنان در سایر کشورها دریغ نمی کند.
  آن گروه مجاهدین خلق هستند. گروهی که یک روز گذشته ای غیر قابل مقایسه با طالبان داشتند و امروز می گویند ما رویه گذشته را کنار گذاشته و صرفا تشکلی سیاسی، مخالف رژیم جنایتکار اسلامی هستیم. سخن از فریب و ظلم و ستمی که افراد جمهوری اسلامی بر این گروه روا داشتند و کاری کردند گروهی که نقش مهمی بعد از گروه چپ در مبارزه با سلطنت پهلوی داشت تنها راه ممکن برخورداری از رنجهای مبارزات خود را ، دست بردن به اسلحه یافت ، به میان نمی آوریم.
  مجاهدین خلق تنها گروهی هستند که از ابتدا بصورت تشکیلاتی با رژیم جنایتکار اسلامی مبارزه کردند و تمام جنایتهای رژیم از نقض حقوق بشر تا برنامه دستیابی به سلاح هسته ای و … را مستند کرده و طوق گردن رژیم کردند.
  جالب است تنها گروهی که اگر امروز جمهوری اسلامی سقوط کند توانائی جایگزینی کامل آنرا در تمام سطوح به لحاظ تشکیلات حکومتی و اداره کشور دارد همین مجاهدین خلق هستند.
  مطلب در خصوص افغانستان است و تبلیغات رژیم جنایتکار اسلامی در غسل دادن همه جنایتهای آنان در حالیکه طالبان نه قلم بدست بلکه تفنگ بدست آمده اند و مردم یفرون من دین الله افواجا شده اند و نشستهای متعدد جنایتکاران جمهوری اسلامی از محمد جواد ظریف وزیر خارجه وقت تا سایر جنایتکاران رژیم با نمایندگان طالبان و حضور رهبران تروریستی طالبان و القاعده در ایران و حمایتهای مالی و نظامی از آنان بر کسی پوشیده نیست. حال اگر ایالات متحده آمریکا همانطور که با نمایندگان طالبان گفتگو کردند با تشکیلات مجاهدین خلق نیز برای تغییر رژیم در ایران گفتگو کنند ، نظر جمهوری اسلامی در این خصوص چیست؟ مجاهدین خلق گروهی مسلمان هستند تنها به جای عبا وعمامه کت و شلوار می پوشند و رهبران آن تفسیر و ترجمه قرآن می کنند پس از این بابت مغایر با سایر گروههای مخالف رژیم جنابتکار اسلامی هستند و گفتگوی قدرتهای جهانی با آنان ،مخالف دستورات الله عرب نیست.
  اما رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی گره بر باد میزند. این غم و اندوهی که ایران را از تسلط طالبان در افغانستان فرا گرفته است نه بدلیل نا امیدی از حمایت کشورهای خارجی است آنطور که دستگاههای تبلیغاتی رژیم در بوق و کرنا کرده اند که ای مردم ایران به خارجی امیدی نیست . ایران اندوهگین است از اینکه روزگارسیاه و تباهی که خود تجربه میکند ، با تسلط طالبان ، افغانستان نیز تجربه خواهد کرد.
  وضعیت در ایران انفجاری قریب الوقوع را نشان می دهد . خشم ونفرت مردم ایران از رژیم جنایتکار اسلامی، دریده شدن شکم ملایان و مزدوران جنایتکارشان را در نهان خود دارد. اینکه هر موضوعی خشم مردم ایران را علیه رژیم جنایتکار اسلامی شعله ور تر میکند تماما نشانه هائی از بدعاقبتی جنایتکاران رژیم اسلامی است.
  افغانستان دیری نخواهد پائید که گرد این ادبار شوم را از سرو روی خود خواهد زدود و یکبار دیگر بزرگ و سرافراز و قدرتمند ، بر طوفان سهمگینی که از پاکستان و جمهوری اسلامی و عربستان و ترکیه و روسیه و ایالات متحده آمریکا به آنان حمله ور شده ، پیروز خواهد شد. ایران به معنای اخص کلمه با تمام وجود پشتیبان افغانستان و مردم نستوه و پیروز آنان است . خاک قدم مردم افغانستان توتیای چشم ما ایرانیان .
  درود ایزدان ، امشاسپندان و نیکان بر ایرانیان وافغانیان .
  سلامتی استاد بهرام مشیری و همکاران محترم آرزوی میهن دوستان ایرانی و افغانی است .

 35. فرانسه در حال انتقام گیری از چپاولگران آمریکایی دموکرات و انگلیسی با نقابهای حقوق بشری است.

  پس از اینکه، بایدن عروسک خیمه شب بازی و انتخاب شده با ماشینهای رای-شمار دومینیون ساخت لیبرالها توسط حکومت اصلی و غیرمنتخب و دیکتاتوری سایه آمریکا ملقب به دیپ استیت (Deep State) با پنجه هایی تیز و برنده، نزدیک به 100 میلیارد دلار از قرارداد زیردریایی فرانسه-استرالیا از شکم مکرون بیرون کشید، فرانسه اکنون بدنبال گرفتن جای پای آمریکا در کشورهای عربی است.

  این بهترین فرصت است!!!
  تا ایران و عربستان وارد مذاکره دوجانبه یا حتی سه جانبه با فرانسه گشته و در قبال پولهای باج و فریز و قفل شده به بهانه هسته ای و خاشقچی، از فرانسه طلب ایرباس و مبادلات بانکی و تکنولوژی ها پیشرفته نظیر قطارهای سریع السیر و … نماید.

  این عمل، سیلی محکم دیگری به سیاست استعماری دموکراتها > ایجاد نکبت و بدبختی توسط نفوذی های مروج فساد اقتصادی و بنیادگرایی پنهان شده در مذهب > سرکوب ملتها > باجگیری و چپاول کشورهای ثروتمند ایران و عربی توسط دموکراتها به بهانه نقض حقوق بشری که توسط نفوذی های پنهان در مذهب نوکر دموکراتها ایجاد می شود

  استراتژی استعماری دموکراتها (عثمانی اردوغانی نیز سعی در کپی برداری از استعمارگری دموکراتها دارد از طریق داعش و اخوان المسلمین و خریدن امثال احمدی نژاد و قالیباف، تلاشی که اکثر اوقات به پادویی و نوکری دموکراتها ختم می شود)، کنترل و مالکیت کل ثروت جهان (کالاهای اساسی) و جایگزینی با کالاهای صوری (ملکهای واقع در کانادا و استرالیا، خودروهای لوکس، رمزارز، فوتبال، آخوند و مفتی انگلیسی، مذهب بنیادگرای ویرانگر جان و مال، سهام):
  – کنترل و مالکیت ثروت/کالاهای اساسی از طریق خصوص سازی کالاهای اساسی: شناسایی و خریداری مدیران فاسد فرصت طلب (چاپلوس مرگ بر گو) در جریان فرآیندهای خصوصی سازی منابع ثروت/کالاهای اساسی (مواد خام نفت و گاز و فلزی و غیرفلزی و مشتقات، انرژی برق، آب، خوراک)
  – تایید صلاحیت شاگردهای ممتاز در ناکارآمدی و فساد برای انتخاباتها بهمراه نصب و گسیل رهبران آموزش دیده مروج مذهب بنیادگرا (نفوذی های عمامه پوش نمازخوان مرگ بر گو) بمنظور کاهش قیمت نفت و گاز در خاورمیانه با محوریت ایجاد جنگ مذهبی بین کشورهای فوق ثروتمند ایران و عربی و در راستای افزایش فروش اسلحه در قبال مفتبری منابع و معادن
  – استفاده ابزاری از حقوق بشر: فراهم آوردن شرایط و بستر لازم برای استفاده ابزاری از منتقدان حکومتهای خاورمیانه مانند روح الله زم و فرخزاد و … و یا نفوذی های سابق مانند خاشقچی ها … وهمزمان فراهم آوردن بستر کشتار این افراد اما در کشورهای غیرانگلیسی احمق رودست خورده (فرانسه و آلمان و ترکیه) درکنار سرکوب آزادی های اولیه مانند رقص و پایکوبی از طریق نفوذی های پنهان شده در مذهب و هدایت کننده ابلهان عقده ای و فرصت طلبان رانتخوار مروج فساد اقتصادی داخلی بمنظور افزایش فشار بین المللی بر حکومت داخلی ودرنتیجه جورشدن بهانه برای تحریم و باج گیری از حکومت مرکزی کشورهای صاحب نفت درکنار خروج داوطلبانه ثروت توسط مردم ناراضی شده از نفوذی های مروج بنیادگرایی و کارآفرینان ناراضی شده از فساد حداکثری نفوذی های مروج فساد اقتصادی مدیران نجومی بگیر و بانکها و بازاریان و رانتخواران احتکارکننده دلال و مافیای تولید داخلی کالای گران بی کیفیت و مافیای واردکننده گیرنده ارز دولتی و به تبع آن کاهش ارزش پول
  – ایجاد تفرقه و گسست امنیتی اقتصادی بین کشورهای ثروتمند (ایران و عربی) از طریق کشورهای احمق رودست خورده غیرانگلیسی (فرانسه، آلمان و ترکیه): اجرای پروژه های همزمان تروریستی و باجگیری و چپاول مانند داعش و یا جهانگیری آذربایجان و حزب الله و پاییز عربی دیکتاتوری اخوان المسلمین نوکر مشترک استعمار عثمانی اردوغانی و دموکراتها یا حوثی هایی که مرگ بر آمریکا می گویند اما اسباب کشتار و چپاول ایران و کشورهای عربی را برای دموکراتها فراهم می کنند، پروژه هایی که از طریق نقض شدن حقوق بشر قربانی های دموکراتها مانند ملتهای ایران و سوریه و مصر و روح الله زم و یا منقضی شدن تاریخ مصرف نوکرهای نفوذی دموکراتها مانند خاشقچی ها و امامی ها صورت می پذیرد که البته اثرات مثبت این وقایع ضد حقوق بشری مانند قراردادهای اسلحه و صنایع و خاوری ها و شمش های طلا و پول های غارت شده توسط دزدها و دزدزاده های رانتخوار می بایست به کشورهای انگلیسی (کانادا و استرالیا و انگلستان و آمریکا) منتقل شده و اثرات منفی این وقایع ضدحقوق بشری مانند جلوگیری از ایجاد پیوند مستحکم بین فرانسه و آلمان با کشورهای ایران و عربی و همچنین مهاجرت پناهنده های بدبخت شده توسط فرصت طلبان رانتخوار مروج فساد اقتصادی و نفوذی های مروج بنیادگرایی نوکر دموکراتها می بایست به کشورهای احمق غیرانگلیسی (فرانسه و آلمان) منتقل شوند.
  – استفاده ابزاری از علم و کودکان: بهره برداری از دختر بچه ای بنام گرتا و علم تغییرات آب و هوایی بمنظور فشار بر اوپک و حکومتهای مرکزی صاحب نفت بمنظور کاهش قیمت نفت و درنتیجه افزایش مصرف سوختهای فسیلی در راستای رضایت مردم آمریکا

 36. کانادا، دیگر رسما نشان داد: از یک طرف با نگه داشتن و لذت بردن از اموال به یغما رفته از ایران توسط امثال خاوری مزین به انواع مدالهای طلای کارآفرینی و شهروندی نمونه کانادا، و از طرف دیگر دپورت نکردن داعشی های تبعه کانادا به کردستان و عراق و سوریه ولی دپورت کردن این پیرمرد فقیر ایرانی به دادگاه لاهه دموکراتها در تهران، که علت تمامی رفتارها و هجمه ضدشاه در آمریکا و اروپا در آن برهه بحران نفتی دهه 70 و همچنین تربیت و به ماه بردن و تحریک شبانه روزی به ترور و اغتشاش توسط رسانه های استعمار نوین، استعمار بدون لشکرکشی و توسط فریب مذهبی و فشار بنیادگرایی در زیر ماسک چپ جعلی مانند بی بی سی و سی ان ان و در نهایت، ارسال خمینی کارتری انگلیسی با حمالی و بدنامی فرانسه و اخراج شاه از غرب، پروژه ای از قبل طراحی شده با اهداف غارت و کشتار خاورمیانه بهمراه مهار شوروی توسط تروریستهای غارنشین آن زمان چه مجاهدین سنی افغانی پاکستانی و چه فریب خورده های شیعه خمینی کشمیری تبار نوکر انگلیسی و همچنین ایجاد جنگ بین ایران و اعراب که شروعش، جنگ با صدام متمایل به شرق و خمینی دموکرات انگلیسی نوفلوشاتویی بوده است.

  استعمار نوین پوشش و روکش شده با لغاتی نظیر لیبرالیسم و حقوق بشر و دیگر شعارهای جعلی برابری فریبنده چپی، به رهبری استعمار دموکرات کارتری و بنیادگرایی فریب مذهبی انگلیسی و نوکری اقمار ذی نفعش علی الخصوص کانادای همبستر با اموال به بغمارفته توسط خاوری ها و سپس استرالیا نوکر رانتهای سرقتی توسط قالیباف است.

  استعمار نوین = ترکیبی از دزد کریه نوکر دزد زیبا (آخوند خونخوار انگلیسی، مدیران لندن نشین بانکها و منابع ایران و کالای نفت لندن) + دزد زیبای شکیرای انگلیسی (غرب تربیت کننده و فرستنده آخوند خونخوار انگلیسی)

  ابزارهای لازم برای شستن پولهای سرقتی ارسالی توسط دزدهای کریه و زالو زاده هایشان برای ورود به بانکها و کشورهای دزدهای زیبا نیز تدارک دیده شده است:
  – خودروها و املاک لوکس
  – جزایر فروشنده پاسپورت و اقامت
  – کازینوها و قمارخانه های واقعی و اینترنتی
  – و آخرین شاهکار دزدهای زیبا برای پولشویی ثروتهای سرقتی توسط نفوذی ها و جانیان و خائنان: بیت کوین

 37. محضر مبارک استاد فرزانه بهرام مشیری
  درود بر شما
  نوروز بر شما و خانواده و همکاران و دوستدارانتان فرخنده و شاد و خجسته باد.
  برنامه اخیر شما در خصوص تشابه اسلام و کمونیسم را تا به آخر مثل سایر برنامه های شما خانوادگی مشاهده کردیم.
  استاد عزیز حیفم آمد که گله مندی و نهایت تاسف و تاثر خود و خانواده را خدمت شما عرض ننمایم. بسیار بسیار از ناراحتی شما در آن برنامه به سبب سخنان آقای صادق زیباکلام ناراحت شدیم و اغراق نیست بدانید شادی اندکی که از نوروز در ضمیرمان بوجود آمده بود به یکباره از روح و روانمان خارج گشت. بسیاری چون خانواده ما هستند که از دیر و زود شدن برنامه های شما نگران میشوند، با خوشحالی شما خوشحال و با ناراحتی شما ناراحت و نگران میشوند.
  استادم ، سرورم ، هیچ تعجبی از سخنان آقای صادق زیبا کلام و همفکران ایشان نیست. در همین یادداشتهای مخاطبین شما مطلبی از فردی به نام معزالاسلام موجود است که به همان مناظره شما و آقای زیباکلام و خزعلی که در برنامه اخیر بدان اشاره فرمودید ، پرداخته است.
  آقای دکتر زیبا کلام استاد محترم جمهوری اسلامی در توئیتر کمابیش یادداشتهای خردمندانه ای که هیچگونه معارض عقلی ندارد را ثبت میکند و دهها و گاهی صدها مخالف در زیر مطلب ایشان نظر می دهند و متاسفانه بعضی نیز از بکار بردن کلمات و عبارتهای خارج از ادب پروائی ندارند.
  اوائل سال گذشته بود که نکته ای توجه اینجانب را بخود جلب کرده بود و اینکه یک نفر به فاصله یک دقیقه از توئیت آقای زیباکلام نسبت به ایشان فحاشی میکند ، یکی دیگر از کاربران که او نیز متوجه شده بود خطاب به آن کاربر نوشته بود مثل اینکه شما کاری نداری جز فحاشی به استاد زیبا کلام! از بعد این اعتراض کاربر دوم دیگر آن کاربر هرگز بر توئیت های آقای زیبا کلام مطلبی ننوشت که این شائبه در ذهن بوجود آمد که فردی که اولین یادداشت را ثبت میکرد خود آقای زیباکلام با نامی مستعار بودند.
  بگذریم از اینکه اکثر نامهای طرفداران جمهوری اسلامی بیش از یکسالی است از سجاد و علی و یاسر و عمار و ….. تبدیل شده است به مهرداد و مهران و کاوه و داریوش و کیاکسار و یکسری نامهای زیرخاکی و البته تاریخی که با این ترفند بگویند طرفداران جمهوری اسلامی انسانهای فرهیخته ای هستند گو اینکه هر که سجاد وعلی و … است انسانهای نادان و کودن و … هستند ، حتی این تغییر نامها تا آنجا پیش رفته است که به اسب کیخسرو نیز رحم نکرده و اکانتهای با نام بهزاد درست کرده اند.
  آقای زیباکلام آن توئیت های عقل پسند را به عمد می نویسد تا زیر آن دهها و صدها نظر مخالف ثبت شود تا بطور آماری بگوید در برابر یک سخن سنجیده و سخته و علمی ( به تعبیر جمهوری اسلام غربی) صدها نظر مخالف وجود دارد و عقلای ایران در اقلیت مطلق هستند.
  کار به آقای زیبا کلام نداریم ؛ گله مندی ما از شخص شما استاد گرانقدر است، شما که با تمام وجود انسان دوست و مهربان بوده و در زمینه علمی و دانش سرآمد همعصران خود می باشید کجا و آقای زیباکلام که در مصاحبه ای گفت طوری می گویم که هرگز نتوانم آنرا عوض کنم من اگر کار به انتخاب باشد اسلحه بدست میگیرم و مردم ایران را می کشم کجا؟( نقل به مضمون ، همین مطلب را در برنامه آقای چالنگی که با حضور آقای زیبا کلام و استاد فرزانه سرور آزادگان محمد نوری زاد توسط آقای نوری زاد بیان شد و آقای زیباکلام جز لبخند و … پاسخی نداشت)
  شما که دانش آموز مکتب فردوسی ها ، سعدی ها ، حافظ ها ، منوچهری ها ، عنصری ها ، عسجدی ها ، فرخی ها ، همائی ها ، فروزانفرها ، رشید یاسمی ها، مجتبی مینوی ها، پورداودها ، عبدالعظیم قریبها، فاطمی ها ، مصدقها، باستانی پاریزی ها و سایر بزرگان و مفاخر ایران زمین هستید کجا و آقای زیباکلام که شاگرد مکتب خمینی ها و خلخالی ها و خاتمی ها و خزعلی ها و خوئینی ها و لاجوردی ها و سایر جنایتکاران و دژخیمان می باشند کجا؟
  آیا تاکنون به این نکته توجه فرموده اید که فهم مطالب و سخنان و شما برای همه مخاطبین منطبق بر اصل آنچه شما می اندیشید و بیان میکنید نیست؟ از کسی که موی خود را در رکاب جنایتکاران تاریخ ایران و بعضا جهان سفید کرده آیا توقعی بیش از مقایسه شما با شریعتی ها و شریعتمدارای ها دارید؟ او کس دیگری را نمی شناسد ، لابد شما توقع دارید شما را با شخصیتهائی که تاکنون حتی نامشان به گوش آقای زیبا کلام نرسیده مثل ژان ژاک رسو، هگل، کانت ، اسپینوزا، زکریای رازی ، ژاندارک و …. مقایسه می نمود؟
  استادم شما ایران را نمایندگی میکنید ، آقای زیباکلام نماد دشمنان ایران و بشریت است. اگر کاغذ پاره های یادداشتهای علمی خود را دور نمی انداختید و تاکنون آنها را نگه میداشتید و امروز آنرا در یکطرف ترازو می نهادید و آقای زیباکلام و همه اربابان ریز و درشت او را در کفه دیگر، به مراتب وزن کاغذ پاره های شما با اختلافی بسیار بیشتر بود.
  اگر آقای زیبا کلام به سخنان شما توجه دقیق مینمود و فهم مطالب شما را داشت قطعا ایشان نیز با این سن و سال با مقایسه شما ، بی مایگی خود را فریاد نمی زد.
  سخنان و مطالب شما بصورت فیلم موجود و در کانال تلوزیونی برای هزاران بیننده پخش میشود. شما که در اتاقی تنها با خود تفکر نمی کنید که در معرض نقد و اظهار نظر قرار نگیرید. هر کس بر اساس توان علمی و فکری خود مطالب را دریافت میکند و حق اظهار نظر می یابد.
  در پایان یادی کنم از استاد کم نظیر ادبیات و تاریخ ایران حضرت استاد مستطاب معظم عبدالحسین زرین کوب . وقتی آن استاد کتاب دوقرن سکوت را نوشتند فورا آیت اله مطهری نقدی چند صفحه ای بر کتاب ایشان نوشتند استاد زرین کوب ضمن اینکه مطالب زباله نمون مطهری را در کتاب خود آوردند آن زباله را بازیافت کرده و به طرز استادانه ای پاسخ ایشان را دادند :
  "اما برای چه نام کتاب را که سرگذشت دو قرن از پرماجراترین تاریخ ایران است دوقرن سکوت، گذاشته ام و نه دو قرن آشوب و غوغا؟ این را یک از منتقدان ،(منظور استاد آخوند مطهری) پس از انتشار چاپ اول کتاب پرسیده بود . این منتقد عزیز ، اگر کتاب مرا از سر تا آخر با دقت و حوصله کافی خوانده بود، جواب خود را در طی کتاب می یافت . نه آخر در طی این دو قرن ، زبان ایرانی خاموشی گزیده بود و سخن خویش جز برزبان شمشیرنمی گفت ؟……………”
  باری ، وجود مبارک شما برای ایرانیان لازم و مایه افتخار است ، قلب شما هزاران سال دیگر می بایست در راه ایران و ایرانیان و خرد انسانی به طپیدن خود ادامه دهد (آمین) و ظلم مبین است فشار بر قلب و روح و روان استادی چون شما حتی بوسیله خود شما وارد آید.
  دوستدار شما – ایران و ایرانیان

 38. در خصوص برنامه عاقبت ایرانیان وطن دوست که از کتاب شاهنامه آخرش خوش است استاد باستانی پاریزی مطالبی برای بینندگان خواندید در ذیل روایت گرفتن وجه و هدیه از محمود غزنوی توسط فردوسی از آن کتاب نکته ای متذکر شدید که "عجب است استاد باستانی به این نکته توجه نکرده است” ….
  استاد باستانی مرقوم فرموده بودند که به نقل از تاریخ سیستان (اگر اشتباه نکنم)………… یعنی آنچه که در تاریخ سیستان آمده .
  در خصوص گرفتن وجه و دلیل ارائه شاهنامه به دربار محمودی استاد باستانی مقاله مفصلی دارند با ذکر کل جزئیات آن با استناد به ابیات شاهنامه و آوردن هجونامه ای که فردوسی در خصوص محمود نوشته بود و دسیسه های درباری و…… تا آنجا که می رسد به اینکه وقتی هدیه ای از طرف محمود برای استاد حکیم فردوسی آمد دختر ایشان هدیه را علی رغم اینکه برای تهیه جهیزیه بدان نیاز داشتند قبول نکردند و….
  مقصود از این نوشتار آسیبی است که مطلبی که حضرتعالی بیان فرمودید در عدم دقت استاد باستانی به جنابعالی و آن استاد وارد می سازد.
  در دوره ای که مردم حوصله کتاب خواندن ندارند کافی است که پای تلوزیون نشسته و از زبان شما در خصوص عدم دقت استاد باستانی مطلبی بشنوند و دیگر دنبال خواندن کتب استاد باستانی نروند.
  بر عکس آن هم صادق است و اینکه کسانی هستند که عمری را در آثار و تفکرات باستانی پاریزی به سرآورده اند و بخوبی به طرز بیان و شیوه تفکر و عمق فکری ایشان آشنائی بسیار بالائی دارند ، اینان نیز وقتی چنین خطای علمی را از زبان شما بشنوند ، در خصوص بیانات و آثار و اندیشه های شما کمی تامل خواهند کرد که این نیز بواقع ضرری است که متوجه جامعه علمی می سازد.
  یادم است روزی که استاد باستانی، ایرانیان را از وجود جسمی خود محروم ساختند پنجم فروردین ماه بود و همانروز بی بی سی فارسی مصاحبه ای کرد با آقای ماشاالله آجودانی در خصوص استاد باستانی پاریزی.
  آقای ماشاالله آجودانی ابتدا خنده ای کردند و گفتند بله کتب باستانی پاریزی تاریخ محلی است! والبته یک کتاب بزرگ هم در خصوص اشتباهات خودش چاپ کرده است و به اتفاق مجری برنامه شروع به خندیدن کردند.
  در حالیکه کتب باستانی پاریزی تاریخ ایران را به گونه ای که در حل مشکلات روزمره بکار آید نوشته شده است. آن کتابی هم که ماشاالله آجودانی از اشتباهات تاریخی استاد بیان نمود مربوط به کتابی است بنام خودمشتمالی که به تقریر استاد برای اینکه موجب ناراحتی دیگران نشود ایشان کتب خود را مثال آورده اند و مقصودشان بیان مشکلات تاریخ نگاری در ایران بوده است و خوداین کتاب از امهات کتب مرجع در خصوص شیوه تاریخ نویسی است. البته سخنان آقای آجودانی ذره المثقالی ارزش ندارد و آسیبی به جامعه علمی وارد نمی آورد و کلا برای چپها صرف مخالفت با ناسیونالیسم برای گسترش اندیشه جهانی کمونیسم کافی است.
  اما تاثیر سخنان جنابعالی بر مردم ایران بر کسی پوشیده نیست. برای جامعه علمی ایران وارد آمدن خدشه به ساحت علمی جنابعالی و یا استاد باستانی زیانی عظیم است.
  یادش گرامی استاد زریاب خوئی ؛ در سمیناری بخوبی استاد باستانی را به شرکت کنندگان معرفی نمودند . آدمی در حد زریاب خوئی تمام مطالبی را که در خصوص استاد باستانی بیان نمود عین حقیقت بود و کسی نبود که در گیر و دار تعارفات و اغماض باشد.
  مستدعی است در اولین برنامه ای که خواهید داشت نسبت به اصلاح مطلب خود برای بینندگان اقدام فرمائید. خواهشمندم این نوشتار را در قسمت وب سایت خود چاپ نکنید و در برنامه نیز از روی آن نخوانید به دلیل مطالبی که در زیر به عرض شما می رسانم و بیم آن می رود که کتب باستانی پاریزی از کتابخانه ها جمع و مردم ایران از نعمت آن محروم شوند .
  باستانی پاریزی با دوستی نزدیکی که با حجه الاسلام دعایی مدیر روزنامه اطلاعات داشت و ارتباطی که دعائی با خمینی داشت ، موجب نجات جان بسیاری از دانشمندان و مردم ایران از دست رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی شد.
  آن کسی که در روزنامه اطلاعات و در کتب خود ازدواج دانشجوئی را کاری عبث و بیهوده خواند باستانی پاریزی بود.
  آن کسی که اعزام بورسیه متاهلان را نقد کرد باستانی پاریزی بود.
  آن کسی که به برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران ایراد گرفت باستانی پاریزی بود.
  آن کسی که بطور مستند و با نام به ذکر جنایتهای جمهوری اسلامی پرداخت باستانی پاریزی بود
  آن کسی که تیرباران دختر 16 ساله بدست رژیم را مستند کرد باستانی پاریزی بود
  آن کسی که انحصار قدرت در طبقه روحانیت را نقد کرد باستانی پاریزی بود
  آن کسی که تمام قد از صوفیان در برابر ظلم رژیم حمایت کرد باستانی پاریزی بود
  آن کسی که جنایتهای رژیم در برخورد با منابع طبیعی و مسئله آب را مستند کرد باستانی پاریزی بود
  آن کسی که آسیبهای دشمنی جمهوری اسلامی با اهل تسنن و کشورهای همسایه را مستند کرد باستانی پاریزی بود
  آن کسی که خطر نزدیک شدن به روسیه را توسط جمهوری اسلامی بیان کرد باستانی پاریزی بود
  آن کسی که تشکیل کشور پاکستان را زیر سئوال برد و پاکستان را با مستراح مسجد مقایسه کرد باستانی پاریزی بود .
  آن کسی که اعزام نیروهای ایرانی برای جنگ و دعواهای کشورهای خارجی را نقد کرد باستانی پاریزی بود
  آن کسی که آتش زدن سفارت آمریکا را به دستور روسیه مستند کرد باستانی پاریزی بود.
  آن کسی که عقده های درونی خمینی در برخوردش با بختیار و کشور ایران را مستند کرد باستانی پاریزی بود.
  آن کسی که امهات جنایتهای جمهوری اسلامی را در کتبش ثبت کرد باستانی پاریزی بود.
  آن کسی که جنایتهای ملایان از ابتدای تاریخ ایران را برشمرد باستانی پاریزی بود.
  آن کسی که ناکارآمدی رژیم جمهوری اسلامی را مستند کرد و نوشت جمهوریت ادامه مشروطیت است ولو اینکه برای چندی با پسوندی گرفته باشد پیوندی !!! باستانی پاریزی بود.
  آن کسی که کشتار مردم توسط نظامیان را تقبیح کرد و آنان را با دشمن سرزمین یکی دانست باستانی پاریزی بود
  ………
  بعنوان یک باستانی پاریزی شناس می گویم
  استاد باستانی پاریزی دانشمندی طراز اول و جامع الاطراف و نظریه پردازی ایرانی بود . تسلط وی به موسیقی ، تاریخ ، ادبیات، علوم اجتماعی و سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و نظامی در سطح بسیار بالائی بود.
  استاد الاساتید ، بزرگ ایرانیان ، سرور دانشمندان ، مرجع اندیشمندان ، فخرایرانیان ، اسوه عالمان، تالی دانشمندان ،حضرت مستطاب اجل اکرم استاد محمد ابراهیم باستانی پاریزی . یادش گرامی
  استاد عزیز تاکید می کنم هرگز این نوشته را در وب سایت خود منعکس نفرمائید.
  قربان شما بروم . البته در برنامه تلوزیونی از این موارد پیش می آید . چون دوستتان دارم و موثرید ، این را نوشتم هر چند قرار گرفتن بین دو استاد خود بسیار برایم سخت است. همان اندازه که باستانی پاریزی را دوست دارم شما را نیز دوست می دارم. با خواندن و شنیدن آثارتان به جرات میتوانم بگویم یکی از معدود مشیری شناسان ایرانم . علی رغم خطرات آن بارها پیشنهاد داده ام بنیادی بنام شاهنامه تاسیس شود و جنابعالی بعنوان رئیس آن انتخاب شوید اما خودتان بهتر میدانید جمهوری اسلامی و فردوسی و شاهنامه و آنهم بنیادش و آنهم رئیسش بهرام مشیری ، نزد جمهوری اسلامی همان می و از دست مغ در جام زرین است!!!!!

 39. سلام
  استاد محترم ، ممنونم از شما بخاطر بیان بخشهائی از زندگیتون. گذشته زیبائی داشتید انشاءالله آینده زیباتری داشته باشید.
  هیچ چیز به اندازه حقیقت زیبا نیست. شما حقیقت هستید و زیبائی را با این چند برنامه به بینندگانتون هدیه دادید. بهترین هدیه زندگیمون را ما داریم و اون شمائید.
  مواظب خودتون باشید.
  بی انتها دوستتون داریم

 40. بسا درد و اندوه، که جنایتکارترین انسانهای جهان معاصر، به ظاهر، خود را ایرانی میدانند: خلاصه مطلب سالهای قبل، در یک تیر و دو نشان شیعه گری در هدف قرار دادن هواپیمای اکراینی، پرواز PS752، : میدانیم که المر در آیه۱ سوره ۱۳الرعد، یعنی الله، شمس(شمسا)، القمر، یا سه پادشاه بالایی (پادشاه مثلا حقیقی روز و شب) در گنبد هفتم ( الله=خورشید غیر مادی(ص در ۳۸ص۱ (=الصمد در ۱۱۲الاخلاص۲)))، و وسطی (پادشاه ظاهری روز) در گنبد سوم (شمس، با م وسط (شمسا در ۷۶الانسن۱۳))، و پایینی و آخری (پادشاه ظاهری شب) در گنبد(آسمان) دوم (القمر با ر آخر (الخناس= ماه بسیار آشکار شونده و بسیار پنهان شونده، در ۱۱۴الناس۴))، (معرف آیه های۱و۲، در سوره ۱۳، ۴حرف رمز، که ر المر، در انتهای المر، حرف ۴، میباشد)، ۱۱۴سوره القران را به ۳تا ۳۸سوره، تقسیم کردند، که شد: سه تا محمد(پیامبر اسلام، سراجا+منیرا) ۳۸ساز ابجدی، در نقش سه ابلیس یکی شده ی پدر درونی، پسر بیرونی، و روح کاملا درونی. و دیدیم که ۱۱ابلیسی، در کتاب۱، سوره۱، آیه۱، حرف۱، حرکت۱، وجود دارد. و به زعم شیعه گری، باطل کردن ۱۱ابلیسی در کتاب۱، القران، بقیه موارد را نیز، باطل میکند. یعنی در کتاب۱، ۱۱ابلیس القران، در ۳۸سوره اول، در درون بدن محمد ۳۸ساز ابجدی، جای میگیرند. و شیعه گری میخواهد بگوید که شیطن، به معنای همان ابلیس، تا سوره ۸۱التکویر، آیه۲۵، نیز میرسد. بنابراین ابلیس در معنای شیطن، بزرگتر از آن است که در درون بدن محمد(حمد،م) ۳۸ساز، جای گیرد. و سرنگونی پرواز ۷۵۲، یعنی اینکه ۷۵۲، میشود: از۱لغایت۳۸ (=۷۴۱)، به علاوه ۱۱ی بیرون از ۳۸عدد قبلی، یعنی یازدهمین ابلیس القران (۳۸ص، آیه۷۵اصلی)، در معنای شیطن، به سوره ۸۱التکویر میرسد، و خارج از بدن محمد ۳۸ساز، میباشد. و با توجه به مفهوم شیطن بزرگ کننده در القران، با نقشه شیطانی قبلی، از اول انقلاب، آمریکا را شیطن (شیطان) بزرگ نامیدند. و چند ساعت پس از حمله به پایگاه آمریکا، در عراق، و تحریک آمریکایی که گفته بود، ۵۲نقطه ایران را خواهد زد، دست به قمار مرگباری زدند. و پس از سرنگون کردن پرواز ۷۵۲ (=از۱لغایت۳۸+ ۱۱ی بیرون از ۳۸)، تا چند روز، جنایت خود را انکار کردند، تا عامل جنایت را شیطن بزرگ، آمریکا جلوه دهند. تا به زعم خود، با یک تیر، دو نشان را بزنند. یعنی با امدادهای غیبی امام زمان هرگز به دنیا نیامده خود، هم محمد، پیامبر اسلام، را از ابلیس پسر بیرونی بودن، توسط شیطن بزرگ القران، برهانند، و هم انتقام خود را از شیطن بزرگ، آمریکا، که در این مورد، واقعا مظلوم واقع میشد، بگیرند. و همانند ۳۸سوره اول از آغاز القران، ۱۹حرف آغازین القران، میشود: آیه ۱ سوره ۱الحمد: بسم الله الرحمن الرحیم(۱). و ۱۷۶انسان مظلوم و به قتل رسیده این هواپیما، که رحیل و مرگ بدون بازگشت به دنیا، شامل حالشان گردید، میشود: از۱لغایت۱۸(=۱۷۱)، به علاوه ۵. و این ۵دوم، بشود: تکرار ۵اول، یعنی ل اول الله، و رحیم، به معنای پیامبر اسلام، بشود: رحیل، به معنای مرگ و کوچ از این دنیا. تا برخاستن محمد، پیامبر اسلام، را از گور، برای ایجاد ۷سال محنت، به عنوان ابلیس پسر، در تثلیث ناقص ابلیسی، (و در تقابل ناقص با خدای پسر، مسیح عیسی، در تثلیث اقدس)، انکار نمایند. و۰۰۰. آیا شایسته ملتی که به مهمان نوازی و مهربانی، معروف بودند، معرفی شدن به جهان، با چنین حاکمان درنده خویی میباشد؟!!!! استاد گرامی، بر اساس صدها شاهد ریاضی، به حالت پیش بینی در کتاب مقدس، و اعتراف در القران، پیروز نهایی، خداوند مهربان جهان، مسیح عیسی، میباشد. که در صورت تمایل، مقاله ها، تقدیم میگردد. جهان آفرین حکیم، نگهدارتان باشد. آمین

 41. محضر استاد معظم بهرام مشیری
  سلام و درود فراوان
  خبر همکاری ایرانیان در کشتار مردم بی پناه و سرافراز اوکراین از طریق همکاری و کمک نظامی رژیم جنایتکار اسلامی با رژیم دیکتاتوری حاکم بر روسیه ، حقیقتی را نشان داد که سران رژیم جنایتکار خائن اسلامی هیچ برنامه ای برای رفع انبوه فلاکت و استیصال برخاسته از رژیم خود بر ایران زمین را نداشته و جز به بسط قدرت و جمع ثروت برای عده ای جنایتکار خائن مزدور در برابر موجی از بدبختی و سیه روزی ایرانیان ندارد.
  هنوز گناه کشتار مردم بیگناه و آزادیخواه سوریه توسط رژیم جنایتکار اسلامی به نمایندگی از طرف مردم ایران در هیچ دادگاهی بررسی نشده و سران رژیم خائن جنایتکار به جزای اعمال پلیدشان نرسیده ، این خبر هولناک که ما ایرانیان در کشتار مردم بیچاره اوکراین نیز سهیم شده ایم ؛ بیش از هر تحلیلی می بایست سران دنیای آزاد را متوجه لزوم ایجاد تغییرات بنیادین در نظم کنونی جهانی که برخاسته از جنگ جهانی دوم است و ناکارآمدی های آن نظام به مقتضای ضرورتهای ایجاد شده در عصر حاضر وادارد.
  براستی سخنان شما براساس شناخت کامل و مطالعه جامعی است که چون به آسانی و از طریق رسانه عمومی به اطلاع انسان می رسد اهمیت آن جز در گذشت زمان و لمس نمودن آنچه فرموده اید در زندگی روزمره شناخته نمی شود.
  سالها پیش بود مرحوم اسماعیل خوئی در برنامه افق آقای دهقان پور، اشاره ای کرد که جوانان ایران می بایست آماده بکارگیری سلاح در برابر رژیم باشند. شنیدن این جمله برای کسانی که طعم جنگ هشت ساله را چشیده و هنوز با مشکلات آن دست و پنجه درگیر دارند سنگین و غیرآسان بود.
  با شناختی که از حضرتعالی برای ایرانیان حاصل آمده است غالب نظرات جنابعالی حتی درصورتی که با میل مردم موافق نباشد اما آنان را به تامل وا می دارد.
  از سالها پیش به تکرار فرموده اید که دیکتاتوری کنونی با آنچه سایر دیکتاتوریهای حاکم بر ایران در طول تاریخ بوده ، متفاوت است و کار مبارزه با این دیکتاتوری به دلیل استفاده رژیم از باور مردم بسیار مشکلتراست ، تا اینکه اخیرا فرمودید در شرایطی که رژیم مسلح است مبارزه با دست خالی به جائی نخواهد رسید . این جمله همان تاملی که با شنیدن نظرات جنابعالی ناخودآگاه در انسان ایجاد می شود در پی دااشت تا اینکه خبر همکاری رژیم جنایتکار خائن اسلامی در کشتار مردم بی گتاه و آزادیخواه و انسان دوست اوکراین منتشر شد.
  حمله رژیم جنایتکار اسلامی به اوکراین آزاد ،بر حقانیت سخنان شما افزود. تنها با دست خالی و با اسلحه فرهنگی نمی توان به مقابله رژیم رفت. ذهن مردم ایران برای مبارزه با رژیم آماده است و از کشته شدن سران رژیم و اجامر و مزدوران آنها ابراز تاثری نمی کنند. این حقیقت در برنامه اسرائیل در کشتار هدفمند سران رژیم بطول کامل اثبات شده است. اگر شخصیت ترامپ برای مردم ایران مورد قبول بود و به نیت او در کشتن سران رژیم بی آنکه کشور را عرصه تاخت و تاز قرار دهد باور داشتند هرگز در مراسم گورسپاری سردار جانیان و سر تروریست بین المللی قاسم سلیمانی به انبوه شرکت نمی کردند.
  حضرتعالی وظیفه و دین خود را به کشور زادگاه که بسیار مورد بی مهری حاکمان آن قرار گرفته اید تاکنون ادا نموده اید اما از آنجا که سخنان شما ، شنونده را به دلیل شخصیت آزاده و شجاع شما به نیت پژوهی مجبور نمی سازد ؛ پذیرش و تفکر در باب مطالب شما آسان نموده و ضرورت راهنمائی و توضیح جنابعالی را در موضوعات و انواع و راههای مبارزه با رژیم آشکار می سازد.
  پیشنهاد می شود دادخواستی جنابعالی تهیه فرمائید تا به امضا ایرانیان در محکومیت همکاری رژیم جنایتکاراسلامی در کشتار مردم اوکراین و همدردی آنان با آن مردم مظلوم و ستمدیده رسد؛ باشد که افکار جهان را بر ضرورت محاکمه سران رژیم جنایتکار اسلامی حاکم بر ایران متفق ساخته و گمان اینکه صدمه رژیم تنها متوجه کشور و مردم ایران است را از سر آنان بزداید.
  پیروز و سربلند باشید

 42. دوست مهربان من، در شاهکار ماورایی پیش بینی کتاب مقدس، در کتاب ۶۶ کتاب مقدس، مکاشفه، باب ۱۳، آیه ۱۸، محمد، (=احمد=رحیم، پیامبر اسلام) که همان نبی کاذب، پیامبر دروغین، دجال، و ابلیس پسر بیرونی در تثلیث ناقص ابلیسی، و در تقابل ناقص با خدای پسر، مسیح عیسی، در تثلیث پر شکوه اقدس میباشد، به عنوان ۱۸دوم محمدی بیرونی که دارنده ی ۱۸اول ابلیسی درونی، در درون بدن خود است، میتواند ۳۶ساز و ۶۶۶ساز تلقی شود. از ۱لغایت۳۶= ۶۶۶= عدد شیطن. و اکنون در چیدمان ۱۹حرف نوشتاری، اولین آیه القران، بسم الله الرحمن الرحیم(۱)، که حاوی اسرار کتاب ۱ابلیس، القران است، در ۵کلمه اثبات شونده آن، توسط سوره ۱الحمد، ۵حرف ابلیس وجود دارد، جهان اسلام، از وحشت بر ملا شدن حقیقت، انواع کلمه های تقلبی را اختراع نمود، و بسم دو کلمه ای را در اینجا، با ضمیمه دروغهای تاریخی، یک کلمه، اعلام نمود، در حالیکه هر کودک دبستانی عرب زبان میداند که کلمه، از سه قسمت، اسم، فعل، و حرف، تشکیل شده است. که این نیرنگ توسط سوره ۱الحمد، تنها سوره اجباری در نماز مسلمانان، و حاوی اسرار کتاب ۱شیطن، القران، نمایان میشود. بنابراین بس،ل،ای، با قانون ۴و۱و۳و۵و۲، میشود: ابلیس، و به عنوان ابلیس پدر درونی، که روحش، ل دوم الله، میشود: ابلیس روح کاملا درونی، به درون بدن رحیم بیرونی، محمد، پیامبر اسلام، به عنوان ابلیس پسر بیرونی، میرود. (رحیم = ۹التوبه، آیه ۱۲۸)، یک دانشمند مکار مصری، به نام رشاد خلیفه، سالها، در آمریکا، با کامپیوترهای پیشرفته، کار کرد، و ادعا نمود که اگر دو آیه آخر سوره ۹التوبه، آیه های ۱۲۸و۱۲۹، حذف شوند، شاهکار ریاضی القران، به اثبات میرسد. و بعدها معلوم شد که شاهکار ریاضی رشاد خلیفه، پر از تقلب است. شیعه گری، بر خلاف سنی ها، گفت، من آیه ۱۲۸ سوره ۹التوبه را حذف نمیکنم که لو بروم، بلکه با تغییر حرکت یک حرف، یعنی فتحه به جای ضمه در ف انفسکم، یک نفر دیگر، یعنی مهدی، ابوالقاسم محمد دوم، امام دوازده هرگز به دنیا نیامده، را در این آیه ایجاد میکنم، تا خطر رحیم بودن، از ابو القاسم محمد اول، پیامبر اسلام، رفع شود. و تنها انسانی که در القران، صراحتا، رحیم نامیده شده است، بشود: مهدی، که این نیرنگ شیعه گری نیز، با قانون ۹۹درست، (در مقابل ۱۰۰نادرست)، به شکست میانجامد. تاریخ اسلام، مملو از نیرنگهای شیطن پرستان، برای فریب مسلمانان ساده دل و مظلوم، میباشد. در بسم الله الرحمن الرحیم(۱)، ۳ابلیس یکی شده، نقش الله احد و واحد را بر عهده میگرند، و الله احد و واحد نیز، نقش ۳ابلیس یکی شده را بر عهده میگیرد: در چیدمان این ۱۹حرف ۳ابلیس پدر و پسر و روح، میشوند: حرفهای ۱و۲و۶و۸و۱۸(=۳۵)، و ۱۶و۱۷و۱۸و۱۹(=۷۰)، و ۶(=۶)، بس،ل،ای+رحیم+ل. یا در مجموع ۱۱۱. و حرف ۱۹، م الرحیم، در انتهای ۱۹حرف، وقتی ۶برابر شود، یعنی ۱۱۴شود، معرف اسرار القران ۱۱۴سوره ای میگردد. و ۶تا۱۱۱ سه ابلیس یکی شده هم میشود: ۶۶۶ یا عدد شیطن. و در چیدمان این ۱۹حرف، برایند ۱۱۱ی سمت راست، و ۸۹ی سمت چپ، میشود: ۲۲ی از سمت راست به چپ. و تنها ۲۲ی یکپارچه و پیوسته، میشود: ۴حرف الله، یا حرفهای ۴و۵و۶و۷، از سمت راست، به چپ. و بنابراین، ۳ابلیس یکی شده، نقش الله را بر عهده، میگیرند. و برایند ۲۲ی سمت راست، و ۵۸ سمت چپ، برای ۴حرف الله، میشود: ۳۶ از سمت چپ، به راست، یعنی ۴حرف الله، با خوانش از چپ، به راست، میشود: ۱۲+۱۰+۸+۶=الله. و ۸و۱۰ درونی، میشود: ۱۸اول ابلیسی درونی، و ۶و۱۲ بیرونی، میشود: ۱۸دوم محمدی بیرونی، و دو تا ۱۸، میشود: ۳۶، و از۱لغایت۳۶، میشود: ۶۶۶، در پیش بینی ما فوق تصور کتاب پر شکوه مقدس. دوست مهربان من، از ۴۸سالگی، از اسارت بی خدایی، رستم. و اکنون، در پناه خداوند مهربانیها و فداکاریهای بی مانند، مسیح عیسی، علی رغم مشکلات پالاینده، شاد و خوشبختم. برای شما دوست مهربانم، آرزوی خوشبختی و تندرستی دارم. آمین.

 43. تحریم ایرانیان و غارت اموال ایران بنفع اربابان سلسله عمامه داران و مزدوران

  نزدیک به نیم قرن است که فاسدان اموال این مملکت را با شماره اشتباه چادر و عمامه بسته بندی کرده و به خارج از ایران در نزد اربابانشان فرستاده اند و فرصتهای سرمایه گزاری صنعتی و توریسم را از این مملکت گرفته اند که به کام اربابانشان خوش نمی آید که مردم روسیه و انگلستان، پولشان را در ایران خرج نمایند، پس گشت ارعاب راه می اندازند، و نیم قرن است که با سرنیزه کردن قرآن جنگ داخلی با چادر و بی چادر راه انداخته اند و مردم منطقه را به جان هم انداخته اند که نفتشان را مفت بخوردن و در عوض سلاح تحویل و مهملات خرافی تحویل منطقه دهند.

 44. استادان مهربان، با درودهای فراوان، در القران اصلی و بدون تقلب، با خط عثمان طه (طاها)، خطاط سوری، چاپ عربستان، که هر ساله، بین حاجیان مکه، توزیع میگردد. و با اثبات ریاضی، همان تعداد حروف القران خط کوفی زمان پیامبر اسلام را دارد، دیدیم، که در اولین سوره القران، سوره ۱الحمد، تنها سوره اجباری در نماز مسلمانان، و حاوی اسرار کتاب ۱ابلیس، القران، به ترتیب ق+ذ+ المستقیم(۶)+الذین، ۱۱۴حرف ظاهرا خوبها+ ۲۵حرف ظاهرا بدها+ ۲۹کلمه ظاهرا خوبها+ ۷کلمه ظاهرا بدها، را در این سوره ۱۳۹(=۱۱۴و۲۵) حرفی، و ۳۶(=۲۹و۷) کلمه ای ۶۶۶ساز، به اثبات رساندند. و در یک ماجرای بسیار مفصل، شیطن پرستان، بخصوص شیعه گری، انواع تقلبها را در این سوره ۱۳۹(=۱۱۴و۲۵) حرفی، طراحی کردند. اما ببینیم، چرا شیعه گری در قران چاپ شده فارسی، ۴تا الف، به ۱۱۴حرف اول، که نماد ۱۱۴سوره القران است، (العالمین(۲)، مالک، الصراط، صراط)، افزود و ۱۱۴حرف را به ۱۱۸ (=۱۱۴+۴)، تبدیل نمود؟ در حالیکه میتوانست، ۲تا الف دیگر به الرحمن آیه۱، و الرحمن آیه۳، بیفزاید، (الرحمان)، و ۱۱۴حرف را به ۱۲۰حرف برساند. علت این است که پس از ۱۱۴حرف اول نماد ۱۱۴سوره القران ابوالقاسم محمد اول، پیامبر اسلام، قصد معرفی کردن ابوالقاسم محمد دوم، مهدی، امام دوازده هرگز به دنیا نیامده خود را دارد. (اهدنا الصراط المستقیم(۶) صراط الذین انعمت علیهم: ۰۰۰انعمت ع(=۱۱۴) + لیهم. و همانند طراحی در قران با ۱۱۴حرف اولیه ظاهرا خوبها، (در این (۱۱۸حرف= ۱۱۴+ل+یهم)، ل، در حروف ابجد، میشود: ۱۲= معرف امام ۱۲ مهدی، یا ح+د=۸+۴، +یهم)، یهم، از چپ، به راست میشود: مهی، یا ۳حرف از ۴حرف مهدی. و در این حالت ۱۱۸حرف، حرف۱۱۵، پس از ۱۱۴سوره پیامبر اسلام، میشود: ل ۱۲ساز معرف امام ۱۲، و برای نقش آفرینی ایران، در نیرنگ شیعه گری، ۱۲، میشود: ۸و۴، یا امام هشتم، رضا (ح: مثلا حضرت رضا، که حرمش، استثنائا، در ایران است)، و مهدی، یا امام ۱۲، میشود: امام۴ پس از امام۸، یا د پس از ح، و این د، یعنی چهار پس از هشت، مهی را مهدی میسازد. یعنی د، حرف دوم، از ی یهم، حرف اول یهم، عبور میکند، و از چپ به راست، مهی را مهدی، میسازد. احمد کسروی، نویسنده برجسته ایرانی، در کتاب بسیار سودمند شیعه گری، اذعان داشت، که جعفر، برادر امام یازدهم، حسن عسکری، گفت: برادر من را فرزندی نبود. یعنی به طور خودمانی گفت: آقا جان، به چه زبانی بگویم، برادر من هیچ بچه ای نداشت. شیعه گری، جعفر را جعفر کذاب، جعفر بسیار دروغگو، نامید. در حالیکه جعفر، دستکم در این مورد، کمال صداقت را بروز داد. دروغگو باید دروغی بگوید که مورد قبول دیگران، واقع شود. مثلا امروزه، اگر در طول روز، کسی بگوید اکنون شب است، غیر منطقی جلوه میکند و کسی میگوید در سوی دیگر کره زمین اکنون شب است، نزد ما روز است. دروغ نگو. بنابراین یک نفر نبود به جعفر، مثلا بگوید، فلانی، چرا دروغ میگویی، من، خود شکم برآمده مادرش، یا خود آن کودک را دیدم. خجالت بکش. و در نیرنگ شیعه گری، با طراحی ابوالقاسم محمد دوم، مهدی، که قرار بود، جایگزین احمد، ابوالقاسم محمد اول، پیامبر از گور برخیزنده اسلام (سوره ۲۷النمل، آیه ۸۳جدید(۸۲اصلی)، جنبنده خارج شونده از زمین)، شود، ابتدا گفتند در کودکی در سردابه (خانه تابستانی زیر زمینی) خانه اش در سامرا، میزیست. بعدها دیدند که خروج از خانه تابستانی زیر زمینی، یا سردابه، شامل خیلی ها میشود. و چاه جمکران قم را درست کردند (و چاه صاحب زمانی رشت، و۰۰۰)، تا بگویند که این جنبنده خارج شونده از زمین، ابوالقاسم محمد اول، احمد، پیامبر اسلام نیست که از زمین قبر، خارج میشود (برای ایجاد ۷سال محنت، زیرا بلافاصله میشود: نبی کاذب و پیامبر دروغین و دجال و ابلیس پسر بیرونی کتاب مقدس)، بلکه ابوالقاسم محمد دوم، صاحب الزمان، مهدی، امام ۱۲ (=امام۴ پس از امام ۸، امام رضا، با آرامگاهش در مشهد و ایران)، میباشد، که از ته چاه، مثل چاه جمکران قم، در ایران، خارج خواهد شد. البته نیرنگهای شیطن پرستان، به خصوص، شیعه گری را پایانی نیست. هر چند، در عصر اطلاعات، و رسانه های جهانی، فریب مسلمانان ساده دل و مظلوم، برای این شیطن پرستان، روز به روز، دشوارتر میگردد. به امید نجات هر چه زودتر هم میهنان در بندمان، آرزوی شادی و تندرستی شما مهربانان را دارم. آمین.

 45. آیا بهایی های عزیز، هنوز در عصر اینترنت، از جنگل ایران تحت فرمان کافران دزد دینباف دین-دارسوار بی خبرند؟!

  آیا هنوز نمی دانند که خمینی، کافر دزد دینباف دین-باورسوار اول از سلسله عمامه داران، از غرب و از فرانسه به ایران فرستاده شد و براساس پیمان بین کارتر دموکرات و انگلستان و فرانسه در جزیره گوالوپ و در راستای کاهش قیمت نفت نجومی پهلوی؟!

  آیا هنوز نمی دانند که خامنه ای، کافر دزد دینباف دوم و سپاه پاسداران در عمل نقش مترسکهای یکبار مصرف منقش به اسلام را برای نیروی های امنیتی روسیه و دیگر کشورها، بازی می کند؟!

  آیا هنوز متوجه نشده اند که در زمان ترامپ که خواستار هماهنگی با روسیه بمنظور سرکوب این کاندوم های اسلامی نوکر در خاورمیانه شد، این کاندوم های اسلامی از همه طرف منهدم شدند و از دوران طلایی دموکرات اوباما خارج شدند؟

  آیا نمی بینید که دموکراتها دوباره برگشته اند و راهبرد دموکراتها ایجاد مترسکهای یکبارمصرف اسلامی نظیر خمینی بر علیه روسیه است و روسیه نیز ازمترسکهای یکبار مصرف اسلامی خود علیه غرب و حقوق بشرش بهره می کشد؟

 46. استادان مهربان، با درودهای فراوان، به جمع بندی مختصر آیه بیرون آمدن پیامبر اسلام، احمد بیرونی، از زمین قبر، و سوره ۶۱الصف ارائه دهنده نام احمد، توسط عیسی، میپردازم: دیدیم که در ۶۹حرف آیه خروج جنبنده (=دابه=د(آب)م،ح،ا) از زمین قبر، (سوره ۲۷النمل، آیه ۸۳جدید: و اذا وقع القول علیهم اخرجنا لهم دابه من الارض تکلمهم ان الناس کانوا بایتنا لا یوقنون(۸۲)= و هنگامیکه واقع شد سخن عذاب بر آنها، بیرون میاوریم برای آنها، جنبنده ای را از زمین (زمین قبر در مدینه)، که سخن میگوید برای آنها که مردم، به آیات(ایت) ما، یقین نمیکردند(۸۲))، ۴حرف دابه (=۲۷و۲۸و۲۹و۳۰=۱۱۴)، شد نماد ۱۱۴سوره القران، و جنبنده، یا دابه ۲۹ساز ابجدی (دابه=۴و۱و۲و۲۲=۲۹)، و سازنده ۱۱۴سوره القران، تبدیل شد به د(آب)م،ح،ا ۲۹ساز (د(آب)م،ح،ا=۴و(۱و۲)و۱۳و۸و۱=۲۹)، یعنی احمد(=محمد، رحیم، پیامبر اسلام، ابلیس پسر بیرونی)، با برخاستن از قبر، برای ایجاد ۷سال محنت (=۸۴=۴۲و۴۲=۴۲و۱۲و۲۴و۶ماه محنت)، در خلاف جهت نوشتار، از زمین قبر دور میشود، ولی آب، یا ابلیس پدر درونی (و روحش، ابلیس روح کاملا درونی)، در جهت زمین قبر، و در جهت نوشتار، به درون بدن احمد بیرونی میرود. (تثلیث اقدس= الآب، الابن، الروح القدس= پدر، پسر، روح القدس). و ت۲۲ساز دابه، ۳حرف اول و معکوس احمد، یعنی، م،ح،ا (=۱۳و۸و۱=۲۲)، ۲۲ساز را نمایان ساخت. و در ۶۹حرف این آیه خروج جنبنده از زمین قبر، (و طبق معمول، نه در ۷۰حرف قران تقلبی فارسی، که شیعه گری را سر دسته حقه بازی میسازد)، ت ۲۲ساز دابه، شد: حرف ۳۰ی از آخر،۴۰،، یا حرف ۶تا۵تای از آخر،۸تا۵تا،، و با همان نسبت ۶و۸، در سه حرف ۲۲ساز م،ح،ا ابجدی (۱۳و۸و۱)، ح ۸ساز، شد: حرف ۶ از آخر،۸،، و در ۳تا ت۲۲ساز این آیه از چپ به راست، در محدوده ۳۰حرف، ت اول، ت دوم را ۲۲ساخت، و ت سوم، یا ت دابه، شد: حرف ۸بعد از۲۲. یعنی ت۲۲ساز دابه، با نسبت ۶و۸بزرگ، جای خود را به ح۸ساز ابجدی د(آب)م،ح،ا ، با نسبت ۶و۸کوچک، در ۳حرف ابجدی م،ح،ا داد. و ۵حرف الارض، یا زمین قبر، یا حرفهای ۳۳و۳۴و۳۵و۳۶و۳۷(=۱۷۵=۱۱۴و۶۱)، راز جنبنده ۱۱۴ساز (دابه=۲۷و۲۸و۲۹و۳۰=۱۱۴) را در سوره ۶۱الصف، با ۱۵آیه جدید استثنایی، در آیه ۷از آخر۹، نمایان ساخت. و در ۱۲۴(=۴تا۳۱=۳تا۳۱یا۹۳+یک۳۱) حرف آیه ۷جدید سوره ۶۱الصف با ۱۵آیه جدید استثنایی (راز درونی سوره ۶۱، شد: ۳۱، ۶۱=۳۰و۱و۳۰)، و عیسی گفت که پیامبری میاید بعد از من، که نامش، احمد است، که همان نبی کاذب، و پیامبر دروغین، و دجال و ابلیس پسر بیرونی کتاب مقدس میباشد، م یا حرف سوم احمد، در این ۱۲۴حرف، شد: حرف ۹۳، یا ۳تا۳۱، (=۳تا راز درونی سوره ۶۱الصف)، و د احمد، از آخر این آیه ی ۷از آخر،۹،، شد: حرف ۳۱، (=یک راز درونی سوره ۶۱الصف)، و الارض، یا زمین قبر جنبنده ۱۱۴ساز، یا۱۷۵، ۱۱۴و۶۱ را به صورت ۳۳و۳۴و۳۵و۱۲(=۱۱۴)، و۲۴و۳۷(=۶۱)، به نمایش در آورد، یعنی ۲۴و۳۷(=۶۱)، در شناسایی احمد، در آیه ی ۷از آخر،۹، بدین ترتیب، عمل میکند: ۱و۲و۳و۴و۵و۶و(۳و۱)و۸و۷و۶و۵و۴و۳و۲و۱ .و (۳و۱) نیز نسبت ۳تا۳۱حرف از سمت راست که به حرف سوم احمد، م احم، میرسد، به یک۳۱حرف از سمت چپ که به د احمد، میرسد، را در آیه ۱۲۴(=۴تا۳۱) حرفی ۷ازآخر،۹،، به نمایش در میاورد. و شیطن، به طور رمز، ماجرا را برای شیطن پرستان، نمایان میسازد. اما به آنها، اجازه میدهد، تا خروج احمد بیرونی از زمین قبر، به فریب مسلمانان ساده دل و مظلوم بپردازند. و دیدیم که در نیرنگ شیعه گری، با وارونه نمایی حقیقت، قصد دارند بگویند که این جنبنده خارج شونده از زمین، ابوالقاسم محمد اول، پیامبر اسلام نیست که از زمین قبر، خارج میشود. بلکه ابوالقاسم محمد دوم، مهدی هرگز به دنیا نیامده شان میباشد، که از ته چاه جمکران قم، یا چاه صاحب زمانی رشت، یا۰۰۰، در ایران، خارج میگردد !!!! مثل حضور حرم حضرت رضا در ایران (۱۱۸حرف تقلبی در آغاز سوره ۱الحمد (به جای ۱۱۴حرف حقیقی اثبات شونده توسط ق۱۹ساز ابجدی، در ۱۸حرف آیه(۶))=۱۱۸=۱۱۴+ل+یهم، ل=۱۲=ح+د=۸و۴بعداز۸). و در نیرنگ شیطن پرستان سنی، دیدیم که برای پنهان کردن احمد، در سوره ۶۱الصف، به عنوان احمد بیرونی خارج شونده از زمین، الارض ۱۷۵ساز (=۳۳و۳۴و۳۵و۳۶و۳۷=۱۷۵) را به جای ۱۱۴و۶۱حقیقی، به صورت ۶۱و۱۱۴تقلبی عرضه کردند: ۳۳و۲۸(=۶۱) و ۶و۳۵و۳۶و۳۷(=۱۱۴)، تا ۱۵آیه جدید سوره ۶۱الصف را به صورت ۳۳و۲۸(=۶۱) جلوه دهند: ۱و۲و۳و۴و۵و۶و۷و(۵)،۷و۶و۵و۴و۳و۲و۱ یعنی آیه ۸ازآخر،۸،. و (۵)، بشود نماد ۲۰(=۴تا۵) کلمه این آیه ۸ازآخر،۸،. و در نیرنگ خود، این جنبنده خارج شونده از زمین را هیولای خارج شونده از کوه صفا، در مکه، طراحی کردند (که۰۰۰)، تا با نام سوره۶۱، یعنی الصف، مشابهت پیدا کند. یعنی کلمه الصفا (سوره ۲البقره، آیه ۱۵۹جدید)، (کوه صفا در مکه)، مسلمانان ساده دل را به کلمه صفا، راهنمایی کند، و نام سوره۶۱، یعنی الصف، نیز، از کلمه صفا (صففن)، در آیه ۵جدید سوره ۶۱الصف، گرفته شده است، و از لحاظ نوشتاری، در خط کوفی زمان محمد، صفا (=الصفا=کوه صفا در مکه)، و صفا (=صففن)، یکسان نگاشته میگردند، و بحمد ابلیس، موفق میشوند، خطر را در سوره ۶۱الصف، از آیه ۷ازآخر،۹،، و احمد، که به خوبی میدانند که میشود: د(آب)م،ح،ا ، دور کنند. و آیه ۸ازآخر،۸،، را جایگزین نمایند. اما دیدیم که این نیرنگ سنی ها، به شکست میانجامد، زیرا با توجه به ض الارض، که یا ۶۱حقیقی را به پایان برساند، یا ۱۱۴تقلبی را، دیدیم که در سوره ۱۱۴الناس، هیچ حرف ضادی، وجود ندارد، ولی در سوره ۶۱الصف، یک حرف ضاد، آن هم در کلمه الارض، در آیه ۲جدید سوره ۶۱، وجود دارد و با شرح جزئیات ارائه شده دیدیم که در آیه خروج دابه ۱۱۴ساز، از الارض ۱۷۵ساز، ۱۷۵، به صورت ۶۱و۱۱۴، شکست میخورد، و به صورت ۱۱۴و۶۱، پیروز میگردد. اکنون آیا جمهوری اسلامی ایران، که میگوید ما که در حقه بازی پیشتازیم، و ۶۹حرف آیه خروج جنبنده از زمین را به ۷۰حرف (بایتنا: بایاتنا)، تبدیل کردیم، تا روابط این آیه را پنهان کنیم و نیز افزودن الف های حالا دیگر، غیر ضروری، به ۱۲۴حرف آیه احمد (همانند تبدیل ۱۱۴حرف آغازین القران، به ۱۱۸حرف تقلبی و شکست خورده، اما با قانون هر تقلب و نیرنگی برای حفظ اسلام جایز است)، نباید خواهان سرنگونی حکومت عربستان سعودی باشیم !!!! دعوای شیطن پرستان، بر سر نداشتن راستی و درستی، نیست. بلکه بر سر این است که چرا حقه بازی و حیله گری را به حد کافی، بروز ندادند، تا حضرت ابلیس، رضایت حاصل کند !!!! جهان آفرین حکیم، پدر پر جلال و مهربان آسمانی، پشتیبان مسلمانان ساده دل و مظلوم باشد. آمین.

 47. درود بر استاد بهرام مشیری و آرزوی سلامتی و طول عمر یگانه استاد درست اندیش ایران زمین
  اگر مردم ایران بخواهند از آنچه از حاکمیت اسلام بدست جمهوری اسلامی بر سر آنان می گذرد بنویسند به اندازه بیش از هشتاد میلیون نفر ، به همین عدد فقط موضوع وجود دارد بی شباهتی با یکدیگر، که همه را میتوان البته تحت عنوان اسلام در ایران تالیف نمود.
  از بدیهیات گرفته تا غامضترین موضوعات جز زشتی و پلیدی از اسلام و مجری آن جمهوری اسلامی نتراویده است.
  دوران کودکی و نوجوانی در وجود همه انسانها ثبت و ضبط است . در دشواریهای ایام در عالم رویا و خواب دوران کودکی و نوجوانی در ذهن انسان زنده و جاودانه است. اگر خواب می بینیم خواب خانه دوران کودکی و آشنایان آن زمان را می بینیم و مثال بسیار….
  این خود نمونه ای از حس عشق به زادگاه و مکانی است که در آن چشم بر جهان گشودیم و رشد کردیم و بالنده شدیم.
  اسلام و حکومتهای مجری آن چون جمهوری اسلامی ، به مردم کشور میگویند عاشق سرزمینشان نباشند. سرزمینشان را دوست نداشته باشند و در ویرانی و اضمحلال آن بکوشند. این مطلب تفسیر و تعبیر اعمال آنان نیست. آخوند عبدالله جوادی آملی که مفسر قرآن است و از نویسندگان به اصطلاح قانون اساسی جمهوری اسلامی، دقیقا میگوید هر آنچه در این سرزمین است للله (برای خدا )و لرسول است و حوزه نیز نماینده رسول !!! و مربوط به جهان اسلام است. (نقل از وب سایت خود ایشان در قسمت تفسیر قرآن)
  در عمل نیز اینگونه است تمام ثروت کشور بی آنکه بکار سرزمین مادر آید ؛ بخش اعظم آن در ایالات متحده آمریکا و سپس انگلستان و آنگاه فرانسه و دست آخر آلمان توسط خانواده حکام جمهوری اسلامی و کارمندان آنان مصرف میشود و آنچه که نیز باقی می ماند در راه آتش افروزی و ویرانگری و ماجراجوئی های نظامی هدر می رود.
  یک نفر جاسوس از آنچه روزانه جمهوری اسلامی ادعای دستگیری آنان را کرده است از سوی کشورهای خارجی در ایران وجود ندارد. قبضه شدن اقتصاد در دست هسته مرکزی قدرت که همان نظامیان و دستگاههای امنیتی باشند و ضرورت ارتباط با شرکتهای بین المللی خواه و ناخواه هنگام انتخاب بر سر منافع آنچه که گزینه انتخابی آنان است منافع و سود جوئی شخصی است.
  فلان سردار سپاه و یا فلان مقام امنیتی هرگز منافع اقتصادی خود را فدای ایران و حتی جمهوری اسلامی نخواهد کرد و بهنگام اطلاعات و موارد خطر را در دسترس همان شرکتهائی که در آنها سرمایه گذاری دارد ، می گذارد.
  قدرت های خارجی با بهره گیری از تکنولوژی ، نیازی به داشتن افراد بعنوان جاسوس در کشورها ندارند.
  از بحث دور نشویم نتیجه آن عدم علاقه به کشور و ضدیت با سرزمین که جمهوری اسلامی مجدانه آنرا دنبال میکند ، قحط الرجالی است که در کشور حاکم شده است. تاجائیکه در مذاکره با جهان آزاد بر سر تروریسم هسته ای ، این نماینده روسیه است که به جای رجال ایران تصمیم می گیرد ، سخنرانی میکند، مصاحبه میکند .
  یکی از اساتید روانشناسی دانشگاه ……. در کلاس درس گفته بود وقتی آقای اولیانوف در خصوص برنامه هسته ای صحبت می کند ، صدای تلوزیون را ببندید و فقط به تصویر ایشان و حرکات او توجه کنید ؛ می بینید که وی دارد در خصوص روسیه حرف می زند. چهره او همان اطمینان و آرامش و صلابتی را نشان می دهد که در سخنرانیهای باراک اوباما و جرج واکر بوش در دفاع از منافع آمریکا می توان مشاهده کرد . اما متاسفانه او درباره ایران سخن می گوید . مطلب آن استاد که به اینجا می رسد از میان چهل و پنج نفر دانشجوی حاضر؛ دو نفر از دانشجویان سهمیه ایثارگری بلند میشوند و با مشتهای گره کرده شعار مرگ بر منافق سر میدهند و کلاس درس را بهم می ریزند ……
  باری ، آموزه های اسلام و جمله های قرآن و حکومتهای برگرفته از این مخوفترین ایدئولولوژی بازمانده از قرون گذشته؛ در سه چیز خلاصه میشود : غارت – کشتن – سوختن
  سربلند و پاینده باشید

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

5 + thirteen =