درباره سایت بهرام مشیری (www.bahrammoshiri.tv)

www.bahrammoshiri.tv، سایت رسمی تاریخ‌دان، بهرام مشیری است که مستقیم زیر نظر خود ایشان و دفتر سرزمین جاوید اداره می‌شود.
این وب‌سایت تصویری و صوتی، با امکانات وسیع در اختیار هم‌میهنان و هم‌زبانان در سراسر جهان قرار می‌گیرد و سعی در آگاه کردن همه‌گان بویژه نسل جوان از تاریخ ایران زمین دارد.
تمام برنامه‌های فرهنگی بهرام مشیری که از طریق تلویزیون‌ها پخش می‌شوند و هم‌چنین برنامه‌های زنده ایشان که مطالب‌شان منحصر به همین سایت خواهد بود، بایگانی خواهند شد تا علاقمندان هم از آن بهره بگیرند و هم در صورت تمایل به انتشار در سایر شبکه‌های اجتماعی، دسترسی کامل داشته باشند.
آثار نوشتاری و صوتی سرزمین جاوید، از همین سایت ( از طریق پی‌پل و یا مستقیم از طریق کارت‌های اعتباری) قابل دستیابی است. علاوه بر آن، علاقمندان می‌توانند با دانلود از شیوه‌های نوین مانند، آمازون و ITunes، کلیه آثار منتشر شده ایشان را ابتیاع کنند.

2 دیدگاه‌ها

  • درود بر استاد و‌ پدر معنوی خودم جناب مشیری بسیار عزیز

   قربان بنده در ایران فعال سیاسی هستم.
   ما در منطقه ی جغرافیائیِ شهرکرد در بین بختیاری و اصفهان ساکن هستیم و آبشخور حوزه ی فرهنگی ما تلفیقی از بختیاری و اصفهانی است. آخر متوجه نشدیم ما لریم لریم یا اصفهانی. بگذریم..
   بنده سی و پنج سال سن دارم و سالیان درازیست که تک تک برنامه های شما را دانلود میکنم و روی مموری و گوشی موبایل با مراقبت ذخیره می کنم و با دقت فراوان هرکدام را دو تا سه بار گوش میکنم. صدای شما‌ مدام در خانه ما، هنگام رانندگی، هنگام استراحت و… با ما است.
   با اینکه دوستان دور و نزدیک من مانند محمد نوری زاد، حشمت طبرزدی، محمد مهدوی فر، دکتر ملکی، حسن شریعتمداری، دکتر بنی صدر هستند و عقاید ایشان را نیز با دقت مرور و پیگیری میکنم لیکن سخنان و عقاید بهرام‌ مشیری را کاملتر یافته ام و ایشان را اپوزیسیون تک نفره ای میدانم که بر قلب تک تک جوانان روشنفکر ایرانی حکم می راند و بهرام مشیری را رهرو بزرگمرد راستین دکتر محمد مصدق می دانم.

   دو خواهش از حضرتعالی دارم:

   ۱)چون من اصالتا” چالشتری هستم میخواهم خواهش کنم شرح این بیت را به تفصیل بفرمابید:

   عسگرِ به تگ کَشوم تا وُر سرِ تنگ

   نگُدوم چالشتری سیم نکنه جنگ؟

   ۲)در مورد آقای سرتیپ محمدتقی ریاحی که از اقوام ما هستند در یک برنامه صحبت بفرمایید.

   بعدالتحریر:
   هروقت برنامه ی شما از شبکه پارس پخش میشود مادرم میگوید:

   بیا! بابات اومد!

   تقدیم احترام فراوان
   محمد دهقان چالشتری

دیدگاهی بنویسید

لطفا دیدگاه خود را در اینجا بنویسید
لطفا نام خود را در اینجا بنویسید

18 + 2 =